reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja właśnie stoję przed dylematem czy jutro wziąć to L4. W domu mam dwulatka i po całym dniu z nim jestem chyba bardziej wypompowana niż po pracy. Sama nie wiem co zrobić.
 
reklama
Ja jestem na zwolnieniu od 5 miesiąca ciąży... prace lubię ale niestety codzienne dojazdy 100km w taką pogodę to tragedia, poza tym w pracy ciągła zmiana temperatury i kontakt z niebezpiecznymi w czasie ciąży "rzeczami". W pracy dyrektor myślał że pójdę od początku ciąży na zwolnienie (wszystkie dziewczyny tak robiły, mimo że mieszkały na miejscu), ale w sumie dobrze się czułam wiec wolałam załatwić wszystkie sprawy do końca... zachować się w porządku [emoji3]
Ale ostatnie dni w pracy to była masakra... kumulacja kontroli i audytów... ostatniego dnia myślałam że nie zdążę się pożegnać ze wszystkimi... a teraz mam czas przemyśleć wszystko i cieszę się wolnym [emoji6]

Lola witaj [emoji6]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z rozsądku chce być na l4 już w marcu to będzie już trzeci trymestr i trzeba się troszkę pooszczedzac i mieć czas na skompletowanie wyprawki. Brzuchol będzie już spory, a ja też duzo w pracy jeżdżę autem.
Ja z kolei duzo siedze przed komputerem no i zdecydowanie sie nie oszczedzam, bo pracuje tyle, ile przed zajsciem w ciaze, albo nawet wiecej :) tak wiec uwazam, ze troche odpoczynku sie nalezy :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć kobietki :) jestem co prawda mało aktywna na forum, większości z Was nie kojarzę, dlatego chcę się z Wami serdecznie przywitać :) Od początku stycznia jestem na zwolnieniu, został mi semestr studiów magisterskich do zaliczeni + napisanie pracy i obrona. Więc mam co robić :) W związku z tym, że mam wolne będę odzywać się częściej :) Dzisiaj jadę na usg połówkowe i mam nadzieję poznać płeć- do tej pory nie chciał się mój Bąbelek ujawnić :) ruchy czuję od początku 17 tyg. :D
 
Witamy Cie serdecznie ☺

W ktorym tyg jestes ciazy ? Ja w 22 sie zaczol i tez nadal nie znam pluci ☺ jutro mam wizyte mam nadzieje ze tez sie wkoncu dowiem .

Jak sie czujesz?
 
reklama
Dziewczyny a tak wlasciwie co do ruchow dzieciaczkow mam pytanie czy czujecie je coraz mocniej ?

Ja mam wrazenie ze wczesniej czulam mocniejsze kopniaki teraz tez czuje ale jakby duzo delikatniej dziwne to troche.
 
Do góry