reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

U mnie niestety na USG połówkowym w Medicoverze pani nie przełączyła na widok 3d :(
Tak więc idę teraz prywatnie, do innej przychodni (koszt 250zł).

Na koniec tego ostatniego USG pani doktor badała szyjkę przezpochwowo i mąż został, ale siedział daleko, przy biurku lekarza (wcześniej siedział obok lekarki). Powiedział, że czuł się trochę niezręcznie i czekał, czy lekarka go przypadkiem nie wyprosi z gabinetu ;) Mi jakoś szczególnie to nie przeszkadzało ;)
 
reklama
A ile nagranie olo u Cienie kosztuje? U nas 60 zl jakos tak za max 3 min.

U mnie lekarka ostatnio przelaczala na 3d lub 4d sama nie wiem to mi sie nie podobalo ladniejsza dzidzia normalnie.
 
Ja na pierwsze wizyty gdzie usg miałam dopochwowo chodziłam sama,w 13 tyg miałam już przez brzuch bo akurat lekarz powiedział że już dopochwowo nie będzie robił więc mąż poszedł ze mną jednak moje zdziwienie było ogromne jak okazało się ze badanie ginekologiczne jest na każdej wizycie a krzesła gdzie siedział mąż są naprzeciwko fotela...czułam się niezręcznie i mąż też nie wiedział gdzie ma oczy wsadzić ;) były też plany żeby brac 5 letnią córkę na usg bo jest taka ciekawa rodzeństwa jednak stanęło na tym ze ogląda zdjęcia usg po moim powrocie do domu. Na ostatniej wizycie męża ze mną nie było bo miał służbę,kolejna mam 30.01 więc pewnie wybierzemy się razem ;).
 
U mojej lekarki to i na dopochwowe mozna brac meza bo tam jakby gabinet na 2 czesci podzielone i w jednej jest fotel i wszystko do badan a w drugiej duzy telewizor i maz nie widzi Cie przy badaniu fajnie zrobione.

Mysle ze maz ma lepszy widok niz ja na tym malym monitorze.

W poprzedniej ciazy nie byl ze mna i jak poronilam to ciezko bylo temu teraz chce chodzic nawet nie ma mowy by nie szedl tak czeka ze moze bardziej niz ja haha [emoji5]

Gdzie ta 17 nie moge sie doczekac.
Moj mąż byl zawsze ze mna u gina jak mialam usg, dopochwowe też, przy badaniu ginekologicznym również. Mi to wcale nie przeszkadza, ginowi też nie, zawsze zaprasza mężow od razu razem z żonami do gabinetu [emoji4]

m3sxdqk392w47ehv.png
 
Mój mąż też ze mną chodzi i nie ma w tym nic krepujacego. Przecież to mój mąż [emoji5] jedynie wychodzi przy badaniu ginekologicznym. Córka była ostatnio na usg i była mega zachwycona tym bardziej, ze Pani doktor wszystko jej wytlumaczyla :) stala i patrzyla z wypiekami na twarzy.

f2w3rjjg5h869riu.png
 
Moj nie chodzi ze mną. Raz, ze najczęściej wtedy pracuje, a dwa, ze jakoś szczerze mówiąc nie zależy mi na tym bardzo. On tez sie nie wyrywa, ale przy porodzie chce byc. Mam ten komfort, ze moj tata ma USG w domu i czasem jak jestem u rodzicow to podglądamy małą, wiec i P. ja w ten sposób widział :).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olo, u mnie ostatnio też w 3/4d nie pokazywał lekarz, ale to dlatego, że Malusia w ogole się nie układała buzią, ani profilem. Trudno, na kolejnej wizycie będziemy próbować :)
 
Olo, u mnie ostatnio też w 3/4d nie pokazywał lekarz, ale to dlatego, że Malusia w ogole się nie układała buzią, ani profilem. Trudno, na kolejnej wizycie będziemy próbować :)
No właśnie u nas też nie do końca się ułożyła, więc mam nadzieję, że na tym dodatkowym USG się uda i będzie prezent dla męża :)

A ile nagranie olo u Cienie kosztuje? U nas 60 zl jakos tak za max 3 min.

U mnie lekarka ostatnio przelaczala na 3d lub 4d sama nie wiem to mi sie nie podobalo ladniejsza dzidzia normalnie.
Wiem, że samo badanie kosztuje 250zł (tak jak pisałam - robię to prywatnie, poza abonamentem z Medicoveru, w innej placówce).
 
Mój Kamil chodzi ze mną na badania ale nie zawsze - kiedy zdąży z pracy wrócić :) był ze mną na badaniu prenatalnym a później połówkowym i lekarz nie badał mnie wtedy ginekologicznie. Na normalne wizyty wchodzę sama i proszę go żeby wszedł jak już zejdę z krzesła :) Nie chciałabym aby był przy badaniu przezpochwowym :) on chyba też czułby się niezręcznie :)


Co do 3/4D u nas dopłaca się do wizyty 50 zł. ale jeszcze nie miałam ani razu :( bo lekarz powiedział, że jeszcze jest czas. Mam nadzieję, że na kolejnej wizycie robi chociaż nam zdjęcie w 3D :)
 
reklama
A my chodzimy razem na wizyty... jeżeli byłoby badanie ginekologiczne to mąż pewnie by na chwilę wyszedł... Ale powiem Wam, że w poczekalni siedzą kobiety w ciąży bez partnerów (ani razu nie widziałam mężczyzny z ciężarną kobietą) i jak przychodzimy to mają dziwne miny [emoji3]



Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry