reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Tak tylko krew nic narazie wiecej jutro moze czegos sie dowiem.

Klaudia i nikodem jak tam u Ciebie mam nadzieje ze wszystko ok. Czekamy na wiadomosc.
 
Dziewczyny a czy któraś z Was miała badanie d-dimerow? To cos z kria z krzepliwoscia.

Mi lekarka zlecila mimo ze nie mam zylakow jedna noga mi dretwieje mocniej i biodro mnie boli i wynik wysoki norma 500 a u mnie 1017. Wyslala mnie do hematologa jutro mam wizyte.
Zapewne zleci Clexane i/lub Acard.
W ciąży ogólnie ddi-mery są zawsze wyższe, bo progesteron zagęszcza krew. I normy dla kobiet w ciąży są nieco wyższe.
Jestem ciekawa co powie Ci lekarz (sama jestem na zestawie przeciwzakrzepowym od początku ciąży). Daj znać po wizycie.

 
Klaudia - kochana. O jej. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Daj znać jak się czujesz

w4sq3e3ki6cqzuyy.png
 
Klaudia - daj znać czy wszystko ok. Odpoczywaj, najważniejsze że jesteś w dobrych rękach. Wszystko będzie dobrze [emoji5]️

thgf3e3k5dy58h2b.png
 
Asia, a zwiększył Ci się obwód ktorejś z nóg?
Klaudia, mocne kciuki za dobre rozpoznanie i dobrą terapię. Oby przestało Cię boleć i były to tylko więzadła.
 
reklama
Do góry