Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Dzień dobryprzespalam tyle godz. dziś ze szok od 22 do teraz właśnie do 9
może dlatego że ostatnie dwa dni w pracy były ciężkie i byłam zmęczona po prostu a dziś wolne mam
niestety mam chore zatoki i głowa boli a tu nic wziąć nie można. Jedynie zrobiłam sobie wczoraj parowke z majeranku. Chyba nie ma żadnych przeciwwskazań?
Materacyk mam też ten z gryki i kokosa po mojej siostrzenicy spała na nim jakieś półtora roczku a później przerzucili się właśnie na łóżko z dodatkowym szczebelkiem![]()
Bo generalnie robi się tak koło 40 tygodnia, chyba, że są jakieś wskazania wcześniej. Nigdy nie miałam robionego wcześniej. Zawsze w okolicy terminu.Dobrze, ze jest forum bo nawet bym nie wiedziala, ze robi sie jakies ktg poza porodem[emoji38] takam obeznana z tematem.
Napisane na GT-P5220 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas data wyniknęła z dostępności sali weselnejOoooo to miłozawsze chciałam we wrześniu ślubowac i sie udało...
A potem się okazało, że 45 lat wcześniej ślubowali sobie rodzice Męża Ja mam jogę w sobotę to zdam relacjeHej dziewczyny [emoji5]
Jak wasze wrazenia ze szkol rodzenia?
Ja mam mieszane uczucia bylam na pierwszych cwiczeniach i powiem Wam ze drugi dzien chodzic nie dam rady. Polozna taka zakrecona ze nie wie na jakim swiecie zyje . Chodzilam na areobik kiedys nigdy takich zakwasow nie mialam okropienstwo samych przysiadow przy barierce naliczylam 40 pod rzad zastanawiam sie czy ona wie co czyni. Zniechecilo mnie to mocno bo takie tempo jedynie czym roznilo sie od ostrego aerobiku to to ze brak podskokow. Jak mam tak umierac po kazdych cwiczeniach to dziekuje.