reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A co Ci powiedzieli? Czym nastraszyli ? Trzymaj sie cieplo tam ☺
Dzięki Asia. Fajne dziewczyny mam na sali więc nie jest tak źle. Chodzi o mój szew, że lepiej go ściągnąć w 34 tyg ( a to już za kilka dni) niż przy skurczach czekać do 36 tyg.bo wtedy szew może szyjkę uciąć i może dojść do krwotoku. Ale jestem dobrej myśli i czekam co jeszcze mi powiedzą.
 
reklama
Melduję połowiczne uprzątniecie balkonu, wywieszenie prania, baaardzo przyjemny spacer (t-shirt + bluza i nic więcej - ależ cudownie!), zjedzenie gofra z nutellą ;) i zakupy w rossmannie. Całkiem miły dzień :)

@Agata1010 trzymaj się!
 
U mnie też dziś pogoda super, słońca w sumie aż tak dużo Nie było ale krótki rekawek i sweterek ;) znowu obkupilam malucha tym razem ubranka na rozmiar 68.
I kupiłam też sobie kilka rzeczy w H&M w tym leginsy ciążowe i jakieś bluzki,trochę późno się za to zabrałam bo zostało mi do porodu tylko 31 dni ;)
Mój synek ciągle szaleje,mam wrażenie,że w ciągu 2 tygodni baardzo urósł bo mi 'przeszkadza'. W samochodzie nie mam jak wygodnie usiąść bo kopie mnie pod zebra tak samo na krześle długo nie posiedze bo się rozpycha. Po zakupach był jeszcze dlugi spacer więc teraz tylko kąpiel i chyba padne ze zmęczenia a jutro grillujemy więc dzień na świeżym powietrzu ;)
 
W H&M ciężko się oprzeć ;) Ja dziś weszłam na chwilkę po konkretną koszulkę (luźny t-shirt taki do legginsów, po porodzie też będzie spoko) i tylko z braku czasu nie pobuszowałam i nie kupiłam więcej ;)
Ale! W kolejce pani przede mną zapytała mnie, czy chcę podejść do kasy przed nią. Wow! No i w Rossmannie kasjerka mnie wyłapała z tłumu i poprosiła bez kolejki. Miłe to :D
My jutro z kolei idziemy na jakieś wyścigi samochodów złomków ze znajomymi, więc też się szykuje dzień na powietrzu przy ryku silników ;)
 
No i skręcam ta komodę.... Prawie na tarasie :) Zostały tylko szuflady. Czekam na córki bo one uwielbiają skręcać i by było im b. Przykro gdybym im nic nie zostawiła :)

Gdybyście puściły linki do ręczników z kapturkiem- bede wdzięczna.
Daj link od tej komody,bo ja szukam ale już sama nie wiem czego[emoji53]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny uważajcie z tym rozbieraniem się bo taka pogoda jest bardzo zdradliwa i uważajcie gdzie siadacie[emoji17] bo łatwo przeziębić to i owo...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny uważajcie z tym rozbieraniem się bo taka pogoda jest bardzo zdradliwa i uważajcie gdzie siadacie[emoji17] bo łatwo przeziębić to i owo...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego się nie rozebrałam do samej koszulki ;) pod wieczór już grzecznie się ciepło ubrałam. A z siadaniem się pilnuję :)

Dziewczyny w 'twoim stylu' sporo kuponów rabatowych ważnych na zakupy w ten weekend. Pelna lista jest na styl.pl. zerknijcie sobie i jak sa jakies sklepy internetowe, ktore Was interesuja, to moge podac kod :) do stacjonarnych trzeba przyjsc z kuponem

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się po bardzo długiej przerwie. Długo się zbierałam żeby tutaj napisać ale jakoś mi schodziło. Jestem mamą z 2010 r i teraz jestem w ciąży i synio ma się urodzić w maju br. Mam nadzieję, że będę tu zaglądać systematycznie. I ponownie się tu odnajdę. Pozdrawiam Was serdecznie!
 
Ostatnia edycja:
Do góry