reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A jak dawalyscie dzieciom te owoce w tubkach to nie wyciskaly ich za mocno? Spróbuję tego sposobu. Coś czuję że Filip szybciej nauczy się pić ze szklanki niż z rurki. Już się pcha i próbuje pić ze szklanki.

Martex pomysłów cala masa. Część z zabawek mamy, część zaproponuje jak się ktoś zapyta mnie co małemu kupić.

Mamamilka rozlaka na pewno nie jest fajna. I na pewno Tobie też jest ciężko. No ale jesteście już na finiszu i za chwilę się sobą wszyscy nacieszycie.

My jesteśmy na etapie łazienki. Skuwanie starych płytek, zrobienie nowej wylewki, no i zmiana rur. Wymyśliłam sobie że wszystko będzie w innym miejscu niż dotychczas było zrobione więc kłucia jest ogrom. Ehhh.
 
reklama
Aleksa przy tubkach trzeba pilnować,raz miałam taką sytuację w sklepie, że na moment spuściłam go z oczu bo brałam coś z półki a jak spojrzałam to Aleks i wózek dookoła był brudny :D od tamtej pory tubkę dostaje tylko pod koniec jak jest mało.
@kasia0121 dobry pomysł też będę podpowiadać jeśli ktoś zapyta.Aleks raz złapał za kubek z końcówką kawy rozpuszczalnej i się napił, często próbuje złapać za szklanki.Kasia to remont od a do z robicie,jak Filip reaguje na zmiany?
 
Madziolek no niestety musimy taki kompleksowy remont zrobić, dom jest stary to wymaga dużych inwestycji. W sumie czasami mam wrażenie jakby to była budowa domu od postaw.
Na razie mieszkamy w moim rodzinnym domu. Zajmujemy jedno piętro, dlatego na Filipa te remonty nie mają wpływu. Od czasu do czasu zabieramy go do "nowego" domu.
 
No tak, tyle że przez to że musimy wszystko robić od podstaw to strasznie się to dluzy. A ja już chciałabym mieszkać na swoim.

A tak z innej beczki, Filip zrobił dzisiaj swoje pierwsze samodzielne 3 kroki:)
 
Ja tez szukam nowych pomysłów. Bawimy sie w garnuszek klocuszek , nakladamy na kijek kółeczka , ogladamy ksiazeczki i nazywamy zwierzatka itp nasladujemy glosy, skaczemy na piłce dużej, Kubuś dużo chodzi i to teraz najbardziej lubi no i zgladac w szafkach . Czy wasze dzieciaki tez otwieraja szuflady i szafki tak namietnie ?
 
reklama
Kasia gratulacje[emoji16], brawo dla Filipa[emoji16]. Jakie te nasze dzieci już duże [emoji57].
Madziolek ja też już nie mam pomysłów co do zabaw z Miłkiem, ma tyle energii, że go dogonić nie mogę. Miełek uwielbia zabawy z piłką, wszelkie odbijanie turlanie jak najbardziej wskazane. Uwielbia piosenki więc mama musi śpiewać przez cały dzień. Codziennie robi przegląd swojego samochodu więc chociaż to mu trochę czasu zajmuje.
Martex oj tak otwieranie szafek i szuflad to najlepsza zabawa dodatków można tam znaleźć tyle ciekawych rzeczy które do zabawy są idealne. Dziś wyciągnął babci przykrywki i świetnie się nimi bawił.
Kasia no to też macie roboty przy tym remoncie, dobrze że mieliście się gdzie przenieść na ten czas.
Dziewczyny jak u Was noce? Zrobiło się coś lepiej? Ja mam wrażenie że się nigdy nie wyśpię. Od prawie 11 msc nie przespałam nawet jednej całej nocy[emoji52].
 
Do góry