reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hmm, Filip się szybko wszystkim nudzi. Głównie układamy klocki, bawimy się autami, czytamy bajki, co kilka dni zmieniamy zabawki. Hitem teraz są bańki mydlane. Jak jest pogoda to prawie cały dzień spędzamy poza domem, trochę jeździ w wózku, trochę w aucie pchaczu, chwilę posiedzi na kocu czy lezaku. W planach mamy zakupienie piaskownicy, może tam będzie spędzał trochę więcej czasu.

Mamamilka u nas noce jeszcze są trochę chłodne. I też tak jak Ty marzę żeby przespać całą noc. Jak do tej pory Filip przespal tylko 1 noc bez pobudek i to jak miał dwa miesiące. A już skończył rok. Masakra z tym snem.
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego dla Filipka :D jeju jak ten czas szybko leci ;(.
Dzisiaj byliśmy na placu zabaw 2 godziny,Aleksowi się spodobało chociaż nie było dzieci w jego wieku.
Czy tylko ja czekam na pierwszy kroczek ?
 
Kasiu Filip ma dziś roczek? Jeśli tak to od nas również Wszystkiego co najlepsze, buziaki od forumowej ciotki[emoji9][emoji9], niech rośnie duży i zdrowy[emoji4].
Madziolek my tez czekamy na pierwszy kroczek samodzielny.
 
Dziewczyny a jakich używacie teraz pampersów,myślę nad wyprobowaniem jakiś innych tylko nie wiem jakie są warte uwagi,my na razie jesteśmy na Pampers
 
My tez na pampersach . Znajomi polecaja dada z biedronki . Ile waza wasze dzieciaczki? Moj 10.2 kg. Aha i czy tskie zbite kupki są ok ? Cz nadal powinna byc konstystencja musztardy ?
 
Madziolek my na Pampers premium care jesteśmy nadal. Stosowaliśmy też czasami dada, i zwykłego pompersa, nic więcej nie kupowałam.
Martex nasz Miłek waży ok 9 dokładnie nie wiem dawno nie był ważony. Co do kupek to u nas są różne ale więcej takich jednolitych, myślę że teraz gdy nasze dzieci jedzą już dużo więcej niż mleko to kupy moga wyglądać różnie.
 
@Martex2003 kupki są ok,u nas też czasami są zbite,ale zazwyczaj robi konsystencji miękkiej plasteliny.Aleks waży podobnie jak Miłek ok.9kg.Jakie rozmiary ubranek wasze maluchy noszą? My korzystamy z 68 i 74
 
Moj Kubuś ważył prawie 4 kg jak się urodzil ;) korzystamy z ubranek 74 -80.
Mam pytanie do mam karmiących piersią-czy dostalyście już miesiączkę ? Po jakim czasie po porodzie ?
 
Ostatnia edycja:
Pierwszą dostałam miesiąc po porodzie następną niecałe dwa tygodnie po pierwszej.Później miałam spokój do stycznia (pół roku) W lutym znów miałam przerwę,no i póki co od marca wróciła.Tak jak widać rozregulowana jest bardzo
 
reklama
My nosimy 74-80, u nas waga urodzeniową 2880g. Miesiaczka pojawiła się u mnie w październiku i od tamtej pory jest co miesiąc idealnie. Równo rok miałam od niej spokój [emoji6]. Dziewczyny do kiedy macie zamiar karmić piersią?
 
Do góry