reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@madziolek. My też rozglądamy się za fotelikiem, nie mam kompletnie pomysłu jaki wybrać. Pewnie pojedziemy do sklepu i Miłek będzie testował. Kurde mały ma dziś podwyższoną temperaturę... Mam nadzieję że to na zęby nadal mamy 2 i czekamy na nastepne, strasznie go to męczy.
 
reklama
Madziolek my kupiliśmy drugi fotelik juz jakies 2 miesiace temu, bo w tamtym było mu juz niewygodnie i poprostu sie nie miescił. W tym nowym bardzo mu sie podoba bo ma wiecej miejsca. Zdecydowaliśmy sie na fotelik obrotowy bo jest z nim super wygoda, dziecko moze jechac tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Oczywiscie najbezpieczniej jest wozic dziecko tyłem jak najdłuzej sie da. Więc jak macie wybór to polecam taki obrotowy, w sumie namowił mnie na niego mój m ale teraz naprawde doceniam bo jest super wygoda.
 
Dziewczyny gorączek nie zazdroszczę i oby jak najszybciej zniknęły.Aleks też ma nadal dwa zęby,ostatnio trochę więcej śpi i bardziej marudzi.Co do fotelika to tyłem do kierunku jazdy odpada bo Aleks po prostu nie chce tak jeździć.Jak będziemy w rodzinnym mieście to podjedziemy żeby nam dopasowali fotelik do samochodu :)
 
O właśnie może macie jakiś pomysł na wypiek dla maluchów (Aleks nie je słodyczy) myślałam żeby coś upiec dla niego tak symbolicznie na roczek,ale coś takiego żeby mógł zjeść
 
Byłam dzisiaj w Kauflandzie i widziałam kosiarkę puszczającą bańki mydlane za 59,99zł pamiętam,że któraś z was o tym wspominała,więc informuję oferta od 02.05 do wyczerpania zapasów
 
Dziewczyny moj synek ma juz 2 dzien podwyzszona temperature ponizej 38 ale pow 37.5 . Nie kaszle nie ma kataru wiem ze wychodza mu zabki 2 na dole bo juz sie przebily. Myslicie ze goraczka od zebow ? Czy zbijacie taka gorqczke paracetamolem czy okladami itp?
 
Boedronka10 a jaki macie konkretnie ten fotelik?
Martex2003 u nas tak samo podwyższona temperatura[emoji20], też obstawiam że to na zęby. Na noc podałam mu ibum a w ciągu dnia kontrolowałam sytuacje. Zachowuje się jak zdrowy bobas więc mam nadzieję że to zęby..
 
My zdecydowaliśmy się na fotelik Joie Spin, ale jest trochę tych obrotowych fotelików na rynku.Dla mnie ważne tez było to zeby miał testy zderzeniowe zrobione bo w koncu fotelik ma byc przede wszystkim bezpieczny. Oglądałam jeszcze maxi cosi ale tamten był dla mnie poza zasięgiem cenowym.
 
reklama
Dziewczyny szczepiłyscie juz swoje pociechy na odra-swinka-różyczka? bo my mamy niedługo termin i trochę się boję bo po niej podobno często jest gorączka
 
Do góry