reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Nie ma czegoś takiego jak mało pokarmu. Też tak myślałam ale to nie prawda, niestety mimo bólu trzeba jak najczęściej dostawiać dziecko to laktacja ruszy i to skopyta:-) Gdyby nie pewne osoby to też bym z tego zrezygnowała a to najpiękniejsza i niepiwtarzalna więź jaką stworzyłam z córką. Te rączki błądzące po moim ciele i maleńka buźka szukająca cycusia nie do opisania. Zachęcam. Karmiąc czułam się spełniona jako matka. Karmiłam przez kapturki silikonowe bo miałam za małe brodawki.
 
reklama
Ja to najpierw myślę jak przetrwać ciaze i nie zwariować. Martwić karmieniem będę się jak już urodze. Z lenistwa zakładam że będę karmić naturalnie, ale parcia na to nie mam bo skoro da się butelka to nie zamierzam się katować jeśli będzie ciężko.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heh pisałam, że nie mam nudności a dziś jakoś dziwnym trafem jest mi cały czas niedobrze, jakby mi coś leżało na żołądku w dodatku od jakiegoś czasu ciągle słyszę bulgotanie. Nie wiem o co chodzi, nie umiem stwierdzić czy jestem po prostu głodna czy może jest to kolejny objaw rozwijającego się nowego zycia.
 
Kurcze miałam mieć dziś pierwsza wizytę u gin a się okazało ze baba w rejestracji coś pokręciła i zapisala mnie na 5.10 dopiero :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zobacz załącznik 823254
Tak w ogóle to pisze i tutaj i wstawiam naszego malucha.
Teraz jeszcze 2 tygodnie czekania na kolejną wizytę.
I martwię się tymi torbielami i miesniakiem...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ja niestety nie potrafię otworzyć twojego załącznika ale powiedz, było serduszko? Ja tez mam 1 torbiel lekarz mówił, że się wchłonie


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
 
1506016517-aaaaaa.jpeg


A teraz widać zdjęcie? Niestety serduszka nie było jeszcze widać ale gin mówił ze wszystko wygląda dobrze. Mam się oszczędzać i wrócić za 2 tygodnie 5 października.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
1506016517-aaaaaa.jpeg


A teraz widać zdjęcie? Niestety serduszka nie było jeszcze widać ale gin mówił ze wszystko wygląda dobrze. Mam się oszczędzać i wrócić za 2 tygodnie 5 października.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

No i super [emoji6] za dwa tygodnie juz zobaczysz serduszko [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
 
reklama
Do góry