reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja też po wizycie wszystko ok, dziecko jest pojedyncze [emoji16] gabaryt zgodny z wiekiem, cytologia pobrana, serca bije a kolejna wizyta za miesiąc.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale wam zazdroszcze, że już jesteście po wizytach, moja dopiero za tydzień i z każdym dniem coraz bardziej się stresuje :) a w poniedziałek jeszcze milion badań do zrobienia. Muszę pamiętać żeby kupić cytrynę do badania na glukozę bo gin mnie nastraszył, że mogę haftować ;p
 
reklama
Tysia a kiedy dostałaś okres ? Myślałam że jak się karmi rzadko przychodzi okres ?

Okres wrocil chyba po 4 miesiacach od porodu. Niestety karmienie piersia nie oznacza braku okresu czy nieplodnosci.

Co do karmienia to niestety nie zawsze samo przystawianoe dziecka wystarczy. Czasem tego pokarmu po prostu nie ma. A znam tez przypadki ze pokarm byl a dziecko nie prYbieralo na wadze I konieczne bylo dokarmianie. Zycie pisze swoje scenariuszr.
 
1506016517-aaaaaa.jpeg


A teraz widać zdjęcie? Niestety serduszka nie było jeszcze widać ale gin mówił ze wszystko wygląda dobrze. Mam się oszczędzać i wrócić za 2 tygodnie 5 października.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
A w którym jesteś tyg i dniu? Ja na wizyte ide we wtorek wtedy bedzie 5 tydz 3dzien.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, poradźcie mi proooszę ;) [zwłaszcza te z Was, które już mają ciążę za sobą i na pewno myślą bardziej trzeźwo i spokojnie :) ]

Miałam mieć gina wczoraj, ale panie w recepcji coś pokręciły (tzn jak się zapisywałam przez aplikację to dostałam info sms, że wizyta w czwartek o konkretnej godzinie, ale nikt nie był na tyle miły, żeby wspomnieć, że to czwartek 5.10, a nie najbliższy :-D ).
Czuję się dobrze (no wiadomo, mdłości, zmęczenie, wkurzenie, czasami podbrzusze lekko poboli, ale nie mam skurczy ani plamienia, nie mam też teoretycznie podstaw, żeby zakładać, że coś idzie nie tak - to moja pierwsza ciąża, w pierwszym cyklu starań o nią), bety nie robiłam, na tej wizycie w październiku to będzie tydzień 8+6. W zasadzie z 1 strony to plus taki, że już będzie wszystko totalnie jasne - zamiast kropki albo krewetki na ekranie będzie już bardziej taki mały człowiek, serce też już będzie (oby).

Nie jestem z natury panikarą, ale to moja pierwsza ciąża i zastanawiam się czy teraz na szybko szukać jakiegoś innego lekarza na usg [wolałabym nie, bo usg dopochwowe tak do końca neutralne nie jest], robić szybko betę [ale też nie wiem czy sens, bo patrzę w tabele dla mojego tygodnia i norma ma jakąś taką gigantyczną rozpiętość, że generalnie nie wiem czy ten wynik coś mi powie :eek:] czy co?

Albo niech mnie któraś walnie przez łeb i powie, że mam przestać wymyślać i tyle :-D
 
mono ja mialam wizyte w teoretycznie 6t4d, na usg 5t6d i tylko pecherzyk. Pewnie bym wymyśliła jakas wizyte na szybko, ale moj gin wyznaczył mi na 16.10 dopiero i planuje do tego czasu dotrwać, a bedzie to juz 11t4d według om. Jeżeli nic sie nie dzieje, to mysle ze możesz spokojnie poczekać ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mono, spokojnie czekaj. Na pewno nie bedzie za pozno. Ja na wizyte ide 7+3 chyba.... o ile dobrze licze. Moj gin tak kaze przychodIc zeby juz byla jasna sytuacja.
 
Do góry