reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Hejj:) jestem tu nowa termin mam na 25.05 takze chyba pasuje:) wizyta u gin A 2 tyg.. Dopiero.. Ale beta wyszla 1500 i miesiaczka wskazuje na 5t4d:)
Gratuluje wszystkim majoweczka!;*
Witaj i tez gratuluję [emoji4]

Moje mdłości zniknęły nie wiem gdzie [emoji38] tylko łatwo wyprowadzić mnie z równowagi i dziś juz 2 razy płakałam [emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
I nawet ten sam rocznik ;) No właśnie stosuję te domowe sposoby: czosnek, miód, cytryna, syrop z cebuli itp. Ale trochę się boję, jeszcze mój mąż wyjechał na weekend i pieska muszę wyprowadzać ;) z jakiego miasta jesteś? Pozdrowienia z Gdyni :)
OOo witam ja tez z Gdyni :)

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje:) ja mdłości nie mam ale apetytu tez nie.. Tyle ze jestem ciagle zla mam straszne humorki...a to jest strszane meczace.. A jakies inne objawy masz? Widzialas juz vos na usg?:)
 
Witam nowe majowe mamy [emoji6] u mnie znowu sutki zaczęły bolec i cały czas mimo nawadniania mam suchość w ustach..
Czasem boli mnie też podbrzusze.. jak u was z tym? Macie bóle podbrzusza??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam:) mnie czasem zaboli jak bym miala dostac miesiaczke..;\ ale to normalne..
Piersi mnie tez bola, ale czy któraś z was miala wieksze uplawy niz zazwyczaj podczas ciazy??
 
reklama
Dobrywieczor;)

Nasti ja na zatwardzenia polecam jogurt z siemieniem lnianym.

Maripo, ja nie w ciazy dosc duzo i intensywnie cwicze. Poprzednio zrezygnowalam zupelnie ze sportu... na poczatku bylam zbyt zmeczona i po wysilku mialam bole brzucha, a potem juz mi sie nie chcialo;( 2 miesiace po porodzie (cc) wrocilam na treningi. Teraz pewnie bedzie podobnie.

Basia, mnie czasem cos zakuje lub ciagnie i 'czuje, ze mam brzuch', ale nie jest to bol jako taki... w sumie poza wrazliwoscia sutkow i szybkim lapaniem zadyszki, to moj jedyny ciazowy objaw.

Witam nowe majoweczki:)

Ja nie z Trojmiasta, ale Trojmiasto uwielbiam i wlasnie jutro wybieram sie tam na kilka dni [emoji5]





Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry