reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Serdec to chyba nie jest tak do końca ... Ja też teoretycznie wiem ... Ale do zapłodnienia przecież może dojść dużo później ... Nie jesteśmy wstanie zaglądnąć do środka czy owu się nie przesunęła itd

Gosika Ja też od wczoraj jadę na paracetamolu przez zęby ;( jak się nasili to pewnie pójdę szukać pomocy :/

Teraz czekam u gin na wizytę ... Zobaczymy z jakimi informacjami wyjdę tym razem [emoji13]
 
reklama
Serdec to chyba nie jest tak do końca ... Ja też teoretycznie wiem ... Ale do zapłodnienia przecież może dojść dużo później ... Nie jesteśmy wstanie zaglądnąć do środka czy owu się nie przesunęła itd

Gosika Ja też od wczoraj jadę na paracetamolu przez zęby ;( jak się nasili to pewnie pójdę szukać pomocy :/

Teraz czekam u gin na wizytę ... Zobaczymy z jakimi informacjami wyjdę tym razem [emoji13]
To też współczuję :( ja dziś wzięłam pierwszy raz tabletkę przeciwbólowa i nie pomogła i mam teraz przez to wyrzuty sumienia, że małemu mogło zaszkodzić.
Sredec ja postanowiłam, że jak do soboty nic się nie będzie działo to we wtorek idę do gina i niech coś myśli, bo też mam już dość tego "siedzenia na szpilkach" i czekania na poród jak na zbawienie.
 
A to u was nie ma tak ze jak termin porodu mija to nie idzie sie do szpitala juz na hospitalizacje? U mnie caly 39 tc jezdzi sie na ktg a po terminie juz w szpitalu sie lezy...
 
A to u was nie ma tak ze jak termin porodu mija to nie idzie sie do szpitala juz na hospitalizacje? U mnie caly 39 tc jezdzi sie na ktg a po terminie juz w szpitalu sie lezy...
Chyba zależy od sytuacji, jak badania wykaza że jest wszystko ok to nie będę przetrzymywac bo po co skoro wywoływać nie zamierzają
....
 
Dzień dobry! u mnie sloneczna pogoda :) oczywiscie sie nie wyspałam bo mnie bola wszystkie kości i ostanio hit- bo bola mnie stawy w dłoniach... dziwne. Jutro mam wizyte u gina Wczoraj zaczełam wyciągac letnie rzeczy i ukladac w szafie na lato bo podejrzewam ze potem nie bedzie kiedy, optymistycznie zakladam ze się w nie zmieszcze :) któraś z dziewczyn napisała że juz 10 kg po porodzie stracila więc może nie będzie tak żle :)
 
Dzień dobry! u mnie sloneczna pogoda :) oczywiscie sie nie wyspałam bo mnie bola wszystkie kości i ostanio hit- bo bola mnie stawy w dłoniach... dziwne. Jutro mam wizyte u gina Wczoraj zaczełam wyciągac letnie rzeczy i ukladac w szafie na lato bo podejrzewam ze potem nie bedzie kiedy, optymistycznie zakladam ze się w nie zmieszcze :) któraś z dziewczyn napisała że juz 10 kg po porodzie stracila więc może nie będzie tak żle :)
Moja koleżanka urodziła 13 kwietnia i też ma już ponad 10 mniej ;P
Co do dłoni mam to samo, rano się budzę i nadgarstki i palce bolą bardzo, palce praktycznie cały dzień dają o sobie znać
 
reklama
@kjsko i @brosandi ja tez mam bole w w stawach, a dokladniej w palcach dloni, zwlaszcza po nocy albo drzemkach. To zespol ciesni nadgarstka, ponoc mija po porodzie. Nigdy nie mialam takich dolegliwosci, a tu od jakiegos miesiaca potrafie obudzic sie ze zdretwialymi rekami.

U mnie zostalo 1,5 tyg do terminu [emoji85] Zero objawow, ale psychicznie sie stresuje, potrafie sobie nawet poplakac bez powodu haha to chyba lek przed porodem i zastanawianie sie czy wszystko bedzie ok i bez komplikacji.
Trzymam za Was kciuki!
 
Do góry