reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@Jetkaa z tymi uplawami mam juz tak od jakichs dwoch tygodni, w pierwszej ciazy mialam podobnie, duzo i mokro. Gbs wyszedl mi ujemny ale jakies grzyby w posiewie mi wyszly, na to gin kazal tylko clotromazolum stosowac, bo ja juz prawie w terminie. Nie wiem czy to z tego czy z powodu rozwierania szyjki, czy ten czop.Daj znac co twoj gin na to
 
reklama
@Brzuszkowa ja tak mam ze wg usg termin na 2.05 cc zaplanowana na dzien wczesniej czyli1.05, a wg om na 7.05. Bedac wczoraj na jtg mialam nadzieje ze mnie moze juz zostawi na ciecie, bo jednak musze miec, ale nie skurcze sie nie pisza, rozwarcie jest ale na palec. Dlatego wyznaczyl dzien prawie w terminie, zeby nie bylo na zimno wlasnie. Mam porownanie bo Zuzie rodzilam tydzien wczesniej uprosilam lekarza i ciezko mi sie bylo troche po cc pozbierac z bolu, a ponoc jak organizm przygotowany i dziecko to lepiej potem oboje znoszą dochodzenie do siebie. Takze sie przekonam, a ty myslisz ze masz dobry termin czy tez chcesz raczej zeby organizm byl przygotowany odpowiednio.
Ja w piątek byłam na ktg, bo małej nie czułam. Wszystko było ok a skurczy też brak. Termin mam 20.05 (wg om i usg) więc jeszcze mam czas. No ale wolałabym jakby cc było bliżej terminu, bo się boję, że córka będzie za mała. Rokowania są 3300-3500. A pierwszą wizytę miałam u innej gin, która wysłała mnie na badania, czy zarodek rosniee, bo jej nie pasowała wielkość zarodka co do terminu om. Ciąża była planowana, więc wiem nawet kiedy wspolzylismy. Wystraszylam się, bo przepisałaprzepisał tabletki na podtrzymanie ciąży. Siostra wcześniej też tak miała i zazywala tabletki. No niestety poronila. Pierwsza gin stwierdziła, że mogło pójść później do zapłodnienia. Dlatego może bym też jeszcze poczekala... Mam jeszcze jedną wizytę 08.05 i się go jeszcze wypytam... No ale wątpliwości są....
 
Niby mówi się, że najlepiej robić cc w akcję porodową ale to właśnie zależy od szpitala ;) Wolę mieć wcześniej niż znowu mieć niedotlenione dziecko, bo za długo zwlekali ze zrobieniem cc. Później włóczyłam się po lekarzach 2 lata, na szczęście mała jest zdrowa i nic jej nie wykazało ;) Ale gdzie mnie nie wysyłali to głowa mała, przebadali ją chyba na wszystko ;)
 
Marida ja jestem zdania że każda ciąża i każdy poród jest inny. Lekarze znają się ciut lepiej od nas i warto im zaufać ;) jak mówią wcześniej - to wcześniej. Jak mówią podczas akcji - to podczas akcji ;) ja tam się nikogo nie słucham do około bo złotych rad są miliony a czego byś nie zrobiła to i tak dla kogoś robisz źle więc przejmować się nie warto
 
Tez prawda :) jakbym wskazan nie miala to bym rodzila sn *_* jakby nie patrzec cc to operacja i jednak dluzej sie dochodzi do siebie po takim porodzie...
 
Jakby nie bylo kaZdA z nas ma niepewnosc i kasda czeka na rozwoj sytuacji, bo roznie to bywa,ja w kazdym razie im blizej tym sie spokojniejsza robie, moze to o to chodzi wlasnie. Czas na obiadek i kawke z mezem;)
 
reklama
Moj tez sie boi ale jakos chcialam, ale bolalo jak pierwszy raz hehe ale mojemu nie mówiłam bo juz by wogole się wystraszyl.. Ja tylko 8kg na plusie więc zas zle nie jest:) tyle ze plecy pieką okropnie..

Ja po endokrynologu i jest bez zmian:), wizyta w sierpniu ufff!:) siedzialam tam 3 h myslalam ze pojde w cholerę jasna ... A wizyte mialam wyznacza na 14.30 to te bereciki sie pchaly jak nie wiem co i weszlam przed 17ta... Masakra nienawidzę tam chodzic.. Juz nie wiedzialam w jakiej pozycji siedzieć zeby plecy nie piekly..
 
Do góry