reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Czyli 3 razy będzie męczyła igła ;) "fajnie" bo mam jedną żyłę, która ledwo widać reszta to w ogóle gdzies się pochowała . Coś czuję, że będzie niezły siniak.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam problemy z pobieraniem krwi :( w szpitalu zeby zrobic morfologie wbijali igle 9razy
 
reklama
Myślę, że sporo z tych co odwiedzają to właśnie takie majówki, które czytają, ale jeszcze boją się uwierzyć, że to prawda. Z resztą sporo tu dziewczyn tak zaczynało "cześć, podglądałam was i teraz już mogę się przedstawić". Ja się przedstawiałam na 4 wątkach, z którymi musiałam się potem żegnać. To moja 6ciąża i w sumie szybko się tu odezwałam, bo już po tylu stratach jestem na etapie akceptacji tego, że nie mam wpływu na to, ile to potrwa. Ale myślę, że jest wiele dziewczyn takich, które się boją i muszą poczekać np. Aż minie tc, w którym ostatnio poroniły lub do USG genetycznego, bo wtedy ryzyko straty jest malutkie.

Na razie nie wystawiamy tu zdjęć brzuchów, dzieci, swoich itd, więc już teraz nie ma sensu się ukrywać
 
Ja tam zdjecue wsrawilam :)
Ale z prywatnym watkiem poczekalabym jeszcze ze 2 msc,wtedy powinno byc nas docelowo najwiecej.



Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ledwo chodze... :( tak strasznie boli mnie podbrzusze,wyszlam z córką na spacer i wracalam ze lzami w oczach tak mnie bolalo u ciągnęło.Ustaje jak leżę,strasznie się boję że to nie wróży niczego dobrego :(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ledwo chodze... :( tak strasznie boli mnie podbrzusze,wyszlam z córką na spacer i wracalam ze lzami w oczach tak mnie bolalo u ciągnęło.Ustaje jak leżę,strasznie się boję że to nie wróży niczego dobrego :(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak masz możliwość zgłoś się na najbliższą izbę przyjęć położniczy ginekologiczna skoro bardzo boli ją bym się nie wahała

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry