reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Hej apropo pobierania moczu u dziewczynek to gdzieś na jakimś forum przeczytalam taką metodę.Zdezynfekować talerz nagrzać go trochę i później na takim ciepłym posadzić dziecko gołą pupą podobno dziecko zawsze siku zrobi .Ile w tym prawdy i czy tak można pobierać mocz aby wynik był miarodajny nie wiem .
 
Ja oskiemu przed pobraniem myje siusiaka, pozniej jeszcze octaniseptem myje i w tedy zakladam woreczek:) moj ma czesto rozne bakterie bo ma kwasne ph kupy a nie ma napletka i czesto lapie. Dają mu furagine ale na początek daja mu antybiotyk pare dni i pozniej furagine.
Nam na odparzenia pomaga tylko coltrimazol ta masc na grzyba. Żaden sudocrem , tormentiol no nic mu nie pomaga tylko ta masc.:)

My nadal czekamy na ten hormon:/ oby jak najszybciel go podali:\
Troche zjechal z wagi bo mu zmniejszyli jedzenie bo mial wzdety brzuch i kupy robil.. Boje sie ze nie uda nam sie zejsc z hiperki..-:\ ehhh chciala bym juz wyjsc do domu.. Mam juz dosc tego Krakowa:( tego szpitalu.. W sobote reanimowali wojtusia sasiada z lozka obok masakra.. :\ to bylo straszne.. Jest na intensywnej terapi.. Saturacja mu spadla do 79.. A tak to mial 159 nawet 220.. Tak mu serce wariuje... Narządu mu siadaja.. Chyba nerki wysiadly bo nie sikal nawet po furasemidzie...zal mi go.. Oby sie mu udali z tego wyjsc...


Powiem Wam ze nie chce mi sie piec ciastek, zwiedzac ani nic.. Ma znowu gorszy okres... Nie moge sobie tu miejsca znalesc.. Tyle miesięcy w jednym pomieszczeniu.. Masakra... Niczego tak nie pragne jak znowu cieszyc sie zyciem,miec obok siebie moich synow.. Zeby moje serce nie musialo być rozdarte:((
Sorry ze Wam narzekam ale dobija mnie to wszystko..te święta.straszak ktory znowu daje czadu. Ta sytuacja.. Chciała bym sie obudzic i żeby bylo po wszystkim... Bo nadal jest ta niewiadoma.. Nie idziemy do przodu ba nadal stoimyw miejscu:(
 
@Jetkaa Ja Ci sie wcale nie dziwie że tak masz, ja nie wiem jak ja bym reagowała pewnie jeszcze gorzej.. i narzekaj ile wlezie, jak ma Ci się zrobić chociaż odrobinę lżej to pisz! My tu wszystkie jesteśmy z Tobą!
 
Pytanie mam jak zwykle :) Czy Wasze dzieci jeżdzą już w spacerówkach? I Jezeli tak to czy są juz siedzace czy jeszcze nie? I czy wymieniacie juz moze foteliki samochodowe bo małej już nogi wystają i zastanawiam się czy nie kupic juz innego fotelika, tylko że ona jeszcze nie siedzi, jak ja siedze z nią i ją posadzę to siedzi ale sama sie nie dzwignie.
 
Jeśli chodzi o siadanie to jeszcze trochę nam do tego ...raczkować tak na 100 % tez nie ale przybiera pozycję i się tak buja ;) pelzanie mu idealnie wychodzi. Jeździmy w gondoli bo zimno a jeszcze się spokojnie mieści. Z fotelika nogi mogą wystawać. Jeżeli głowa zacznie wystawać trzeba zmieniać lub jak wage przekroczy chyba większość jest do 13kg ?
 
Pytanie mam jak zwykle :) Czy Wasze dzieci jeżdzą już w spacerówkach? I Jezeli tak to czy są juz siedzace czy jeszcze nie? I czy wymieniacie juz moze foteliki samochodowe bo małej już nogi wystają i zastanawiam się czy nie kupic juz innego fotelika, tylko że ona jeszcze nie siedzi, jak ja siedze z nią i ją posadzę to siedzi ale sama sie nie dzwignie.
Moja jeszcze w łupinie jeździ, czytałam gdzieś ostatnio że lepiej jak juz dobrze siedzą i mają ponad 9 kg do fotelików... Jakiej firmy macie w planach kupić foteliki? Moja jeszcze jeździ w gondoli. Bo po 1 sama jeszcze dobrze nie siada, chyba że ja dam sama. A po 2 mamy duza gondole więc myślę, że dopiero w spacerówke wejdzie w marcu, koniec lutego. Ona lubi jeździć w gondoli więc narazie nie kombinuje.
 
reklama
Pytanie mam jak zwykle :) Czy Wasze dzieci jeżdzą już w spacerówkach? I Jezeli tak to czy są juz siedzace czy jeszcze nie? I czy wymieniacie juz moze foteliki samochodowe bo małej już nogi wystają i zastanawiam się czy nie kupic juz innego fotelika, tylko że ona jeszcze nie siedzi, jak ja siedze z nią i ją posadzę to siedzi ale sama sie nie dzwignie.
My też jeszcze w gondoli, jeszcze lekki luz mamy, siedzimy ale z podparciem a w foteliku też nóżki wystają ale delikatnie, głowa natomiast jest ok. Mam po starszej fotelik ale wolę to nosidełko, bo mogę wpiąć je do stelaża wózka i dobrze sprawdza się na zakupach, także będziemy w nim jak najdłużej się da tak jak i w gondoli.
 
Do góry