reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Oj to dużo tu nas zimowych dziewczyn widzę jest haha ja też ze stycznia 21 :) 25 lat skończę. Ten rok to nawet nie wiem kiedy mi zleciał. Zaraz nasze dzieciaczki skończą rok, i nawet się nie obejrzymy a pojda do szkoły haha :) u mnie też imprezowy rok. Chrzciny siostrzeńca razem robimy z Laury roczkiem, komunia, 18nastka, 40lecie ślubu cioci, robią tak jakby wesele więc będzie trochę tego :)
Nam wczoraj przyszła spacerówka, musiałam 2 raz zamawiać bo z pierwszego sklepu 2 razy wysłali mi porysowana. Poprosiłam o zwrot pieniędzy i zamówiłam w innym sklepie. Mała jak do niej wsiadla to nie wiedziała co to haha oczy jak 5 zl [emoji14]
 
Dziewczyny mam problem, moja laktacja juz dobiega końca, w zasadzie do mala pociagnie cos tylko z jednej piersi z drugiej nazbiera sie na jedno karmienie i to ledwie. Mam pytanie czy któraś z mam która karmila piersia przechodziła na mm? Jak to zrobić? Probowalam to zrobić kiedyś ale mala odmawiala picia mm.
 
Próbowałam na początku roku ale nic z tego nie wyszło. Mała piła mm 50/50 z moim a jak tylko dałam samo mm to nawet łyka nie wzięła. Nawet na śpiku próbowałam i nic z tego. Narazie zrezygnowałam bo lekarz robi mi tylko badania a w lutym mam laryngologa i on podejmie decyzję co dalej.
Dziewczyny mam problem, moja laktacja juz dobiega końca, w zasadzie do mala pociagnie cos tylko z jednej piersi z drugiej nazbiera sie na jedno karmienie i to ledwie. Mam pytanie czy któraś z mam która karmila piersia przechodziła na mm? Jak to zrobić? Probowalam to zrobić kiedyś ale mala odmawiala picia mm.
 
Dodam że też myślałam że nie mam mleka ale nawet się zdziwiłam bo laktatorem na raz ścigałam nawet 75ml w 15min, ręcznie. Może masz mleko tylko takie masz wrażenie jak ja bo cycki flaczki się robią a pomimo tego ładnie ściągałam.
 
Próbowałam na początku roku ale nic z tego nie wyszło. Mała piła mm 50/50 z moim a jak tylko dałam samo mm to nawet łyka nie wzięła. Nawet na śpiku próbowałam i nic z tego. Narazie zrezygnowałam bo lekarz robi mi tylko badania a w lutym mam laryngologa i on podejmie decyzję co dalej.[/QUOT


Chcesz ją przestawić ze względów zdrowotnych Twoich?Ja tez mam miec zabieg wycięcia guza na tarczycy i chciałabym ją juz przestawic a inna sprawa ze przez to rozszerzanie diety z laktacja mi się cos porobiło, niby dziecko ma jesc 3 posiłki mleczne, kurcze co tu zrobic?
 
Dodam że też myślałam że nie mam mleka ale nawet się zdziwiłam bo laktatorem na raz ścigałam nawet 75ml w 15min, ręcznie. Może masz mleko tylko takie masz wrażenie jak ja bo cycki flaczki się robią a pomimo tego ładnie ściągałam.
Jedna piers to kompletnie juz sie poddała, została druga..
 
reklama
Dziewczyny mam problem, moja laktacja juz dobiega końca, w zasadzie do mala pociagnie cos tylko z jednej piersi z drugiej nazbiera sie na jedno karmienie i to ledwie. Mam pytanie czy któraś z mam która karmila piersia przechodziła na mm? Jak to zrobić? Probowalam to zrobić kiedyś ale mala odmawiala picia mm.
U mnie synek załapał kiedy zmieszałam mm z kaszką i owocami. Najpierw parę dni po 30ml, potem 100 i tak stopniowo. Im więcej podaje mu mm tym rzadziej woła o pierś.
 
Do góry