reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Czy ta Szczepionka to była ta dodatkowo płatna? Bo pneumokoki były jedne refundowane z NFZ A drugie platne
 
reklama
Wiecie że ta Szczepionka refundowana nie dIala na szczepy pneumokokow występujących w Polsce? Jedynie ta płatna ma takie dzialanie
 
Wiecie że ta Szczepionka refundowana nie dIala na szczepy pneumokokow występujących w Polsce? Jedynie ta płatna ma takie dzialanie
Tego nie wiem. Może znowu jakąś nagonka jak z tą Odrą było. Wymyślaja aby było głośno.
Laura juz kilka razy była chora, ale ani razu nie miala oskrzeli, kaszlu. Więc coś działać, jeśli jest ona na zapalenie płuc.
 
Tego nie wiem. Może znowu jakąś nagonka jak z tą Odrą było. Wymyślaja aby było głośno.
Laura juz kilka razy była chora, ale ani razu nie miala oskrzeli, kaszlu. Więc coś działać, jeśli jest ona na zapalenie płuc.
Przed szczepieniem zostałam uprzedzona przez położna środowiskowa.
 
Szczepiąc pierwszą córkę wybrałam tą drugą szczepionkę prevenar bo przeczytaniu opinii ulotek i po wywiadzie z lekarzem wtedy nie były refundowane. Teraz Amelie też zaczepiliśmy pevenarem a synflorixem, płacimy masę kasy ale widzę że to była dobra decyzja. Zresztą sama pediatra na moje pytanie co by zrobiła dla swojego dziecka to też by zrobiła tak jak ja.
 
Moj synek tez mial ta szczepionke synflorix i ta sama seria Co ten Szymon dostal ale zadnych nop nie mial i byl szczepiony 17.10.2018 ostatni raz na pneumokoki. Tez mialam te szczepionki na Nfz
 
Dziewczyny od jakiej gorączki podajcie leki przeciwgoraczkowe? Moja ma 37.8. I myślę czy już dac? Chyba dam. Dziś o 14 mi raz zwymiotowala I od tamtej pory miała takie 37.2 A teraz patrzę 37.8. Pije wodę już je.
 
Dziewczyny od jakiej gorączki podajcie leki przeciwgoraczkowe? Moja ma 37.8. I myślę czy już dac? Chyba dam. Dziś o 14 mi raz zwymiotowala I od tamtej pory miała takie 37.2 A teraz patrzę 37.8. Pije wodę już je.
37,8 to jeszcze nie tak źle. To dopiero stan przedgorączkowy. Ja dawałam jak było juz ponad 38. Ale jeśli Cię to nie pokoi to daj. Na pewno nie zaszkodzisz Maleństwu :)
 
reklama
A czemu odstawić, masz takie zalecenia?
Pytam bo ja tez nadal bez okresu. Ale za nim nie tęsknie [emoji28]
Byłam u lekarza na kontroli i po usg okazało się ,że nie zanosi się na okres póki co . Mogłabym dostać leki na wywołanie okresu ale podczas karmienia nie są zbytnio polecane.
Do tego dochodzi jeszcze fakt ,że ginekolog sugeruje ,że powinnam zacząć starać się o drugie dziecko...
 
Do góry