reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Majoweczki pomóżcie!
Martwię się mała od 20 do teraz 3:30ma suchego pampersa więc chyba coś nie tak. Wzięłam jej odkryłam cipkę by zmarzła i nic nie zrobiła czekałam z pół godziny i nadal nic. Dwa tygodnie temu byliśmy na USG brzuszka i z nerkami wszystko ok. Dzisiaj nie chciała mi dać się dotknąć jak ją przebierałam. Nie dziwiło mnie to bo ogólnie nie lubi przebrania.
Co jest grane?
 
Czasem dzieci w nocy, gdy śpią nie moczą pampersa. U nas zdarzyło się tak 2, czy 3 razy i dziecko nadrobiło rano po przebudzeniu. Nie wiem, jak długo dziecko może nie sikać i jest to w granicach normy. Też się wtedy denerwowałam.
 
Majoweczki pomóżcie!
Martwię się mała od 20 do teraz 3:30ma suchego pampersa więc chyba coś nie tak. Wzięłam jej odkryłam cipkę by zmarzła i nic nie zrobiła czekałam z pół godziny i nadal nic. Dwa tygodnie temu byliśmy na USG brzuszka i z nerkami wszystko ok. Dzisiaj nie chciała mi dać się dotknąć jak ją przebierałam. Nie dziwiło mnie to bo ogólnie nie lubi przebrania.
Co jest grane?

I jak tam z rana?
 
reklama
Do góry