reklama

Majowe mamy 2018

Hope

podwójna mama :-)
Rozwiązania
0
Basia dlatego specjalista by się przydał. Albo zmiana labolatorium ;)

reklama

nknatalia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej. My dzisiaj byliśmy u doradcy na wiązaniu chustą bo mi ręce odpadają od noszenia małej jak ją usypiam i powiem Wam że rewelacja. Dlaczego ja wcześniej nie poszłam na te warsztaty.
Dzisiaj moje ręce odpoczywają, mała zasnęła w chuście a ja miałam wolne ręce coś niesamowitego.
Chustuje któraś?

Hope

podwójna mama :-)
Rozwiązania
0
Ja chustowałam ale dużo wcześniej. I bez doradcy ;) Teraz nie muszę, synu zasypia na łóżku jak człowiek ;) Przy córce za to do 1,5 roku. Kochała chustę.

kjsko

Rozwiązania
0
Ja chustowałam ale dużo wcześniej. I bez doradcy ;) Teraz nie muszę, synu zasypia na łóżku jak człowiek ;) Przy córce za to do 1,5 roku. Kochała chustę.
Jak to zrobiłaś że syn zasypia sam? ja już mam biceps prawie jak mój mąż

marida

Rozwiązania
0
Hej. My dzisiaj byliśmy u doradcy na wiązaniu chustą bo mi ręce odpadają od noszenia małej jak ją usypiam i powiem Wam że rewelacja. Dlaczego ja wcześniej nie poszłam na te warsztaty.
Dzisiaj moje ręce odpoczywają, mała zasnęła w chuście a ja miałam wolne ręce coś niesamowitego.
Chustuje któraś?
Ja wczesniej nosilam w chuscie kolkowej ale niedawno przerzucilam sie na nosidlo mai tai czy jak to sie zwie :) corcia wazy jakby kilo cukru w nim :) i tez uqielbia w nim zasypiac. Fajne jest bo je sie dociaga - nie ma tam klamerek :) I jak chce by zasnela to dociagam ciasniej :)

askastar

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Aaa,sie rozkrecily:)
Wspolczuje, Igor od zawsze odkladany na spanie...buziak,miziu plecki, pieluszka,czasem smok u za 5 min spi :D
Po corce,ktora nauczylam w naszym lozku usypiac trzymajac za raczke nie powtorzylam błędu.
Jetka, co u Was?

reklama

caltha

Rozwiązania
7
Ja nosiłam w chuście jak był mniejszy, zimą jak usiadł to przerzuciłam się na nosidło, bo na dworze wygodniej wyjąć i włożyć- nic się po ziemi nie majta.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku