reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jetkaa dobrze się czyta takie wieści oby wszystko już szło w dobrym kierunku.

Askastar fajny pomysł z tym kolażem!! Ślicznie zdjęcie.

Kamilasam kurczę ale zdolniacha z Ciebie piękny tort no i solenizantka.

Jarzynka Twój torcik też bym chętnie schrupała, super wygląda, fajna dziewuszka.

Asiunia śliczna ta Twoja księżniczka.

Zdrówka dla wszystkich roczniaczków!!! Kiedy to zleciało. Fajnie, że w końcu po chwalilyście swoimi pociechami. My jeszcze trochę a czy, któryś roczniak przeszedł swój roczek??
 
reklama
My tez nie robilismy duzej imprezy, tylko tort z dziadkami. Za to bylismy na sesji, fajna pamiatka. I moj Oli poszedl w roczek :-) teraz to juz smiga po calym domu :-)
DSC_6241.jpeg
 
Nknatalia moja poszła przed roczkiem:) miala 11 miesięcy i parę dni. Już też zaczyna gadać. Mama tata baba dada daj nie tak . Wszytko rozumie co do niej mówię i ogólnie jest do schrupania:rofl2::rofl2:;)
 
Teraz wszystkie dzieciaczki sa do schrupania nic tylko tulić ,całować i ściskać .
Czas tak zapiernicza że za chwilę powiedzą no weź mama daj spokój .
Również wszystkiego najlepszego dla wszystkixh roczników .
Fajnie tak obserwować te nasze szkraby jak z dnia na dzień potrafią coś nowego .
 
Hej moja Laurka wczoraj też skończyła roczek[emoji7] my już pierwsze kroki mamy za sobą, ale jeszcze nie czuje się pewnie żeby puścić się samej i iść. Gdy trzymam ją z tyłu i puszczam to idzie, bo chyba nie wie że matka ją w konia robi i jej nie trzyma haha. Od 2 w nocy Laura gorączkuje dopiero koło 15 gorączka znikła mam nadzieje że już nie będzie mieć. Kupki też robi luźne myślałam, że to na ząbki a okazało się, że ma jelitowke. Muszę dużo ja nawadniac, bo jesli nie będzie chciała pic to będziemy musiały jechać do szpitala, a tego nie chce. Ale w razie czego lekarz dał nam skierowanie. Imprezke wyprawiamy dopiero za miesiąc, ale w sobotę będziemy mieć torta i kawkę dla dziadków. A to moja Niunia[emoji3590]
IMG_20190523_082739_323.jpeg
received_2214660631946388.jpeg
 
@Agunia93 u nas na jelitówkę sprawdziły się elektrolity bez smaku Acidolit (podawałam córci łyżeczką), proszek Tascetan dla dzieci na zatrzymanie biegunki. Sama biegunka trwała 2 dni, a całe choróbsko tydzień. Walczyliśmy z ciężką do zbicia gorączką sięgającą 39.4. Na szczęście po tygodniu wszystko przeszło i apetyt wrócił.
 
reklama
@Agunia93 u nas na jelitówkę sprawdziły się elektrolity bez smaku Acidolit (podawałam córci łyżeczką), proszek Tascetan dla dzieci na zatrzymanie biegunki. Sama biegunka trwała 2 dni, a całe choróbsko tydzień. Walczyliśmy z ciężką do zbicia gorączką sięgającą 39.4. Na szczęście po tygodniu wszystko przeszło i apetyt wrócił.
U nas juz nie ma gorączki tylko co jakiś czas kupka. Ale to i tak lepiej jak, bo wczoraj to się z niej lało :/ my mamy ten żółty syrop na biegunke, smecte i Gastrolit to coś takiego jak elektrolity. Je mało pije też tak sobie, ale widzę już poprawę.
 
Do góry