reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

My byliśmy w Uniejowie .Młoda zadowolona , nie marudziła ale wolała być w środku niż na zewnątrz .Chyba na dworze przeszkadzało jej słońce które odbijało się zbyt mocno w wodzie.Ogólnie to z jeszcze mniejszymi dzieciaczkami byli i wszystkie raczej zadowolone.
Samemu z dwójką dzieci też bym się bała ale kogoś do pomocy wziąść i spróbować.
My byliśmy 2 godz.młoda po kąpieli padła jak betka ,spała też 2 godz.
 
reklama
My chodzimy na termy do poznania co tydzień, odkąd Lenka skończyła 3 miesiące. Ale na zajęcia dla dzieci :) Helenka chodzi jeszcze dość mało stabilnie, ale w wodzie ryba - umie wskoczyć do wody, z asystą wyjść z basenu i przede wszystkim wstrzymać powietrze pod woda i nurkować. Uwielbia wodę :) ja kocham pływać, dlatego bardzo chciałam z nią chodzić na te zajęcia, żeby od samego początku się już uczyła [emoji4]



Całuski dla wszystkich roczniakow [emoji173]️
 
To takie moje.. Jak bym to ja napisala.. Ludzie naprawde tego nie rozumieją jak matka chorego dziecka jest usmiechnieta.. Czesto osadzaja nie znajac faktu.. Niekotrzy by chcieli widzieć matke dziecka chorego płacząca zaniedbana.. Ja nadal mam uśmiech na budzi.. To co tam jest napisane jest prawda..

@Jetkaa a jak sie czujecie?
 
@Jetkaa a jak sie czujecie?
Jestesmy nadal w szpitalu.. Maly znowu ma antybiotyk.. Pluca sa w zlym stanie :\ z kazdym jego zapaleniem pluc saturacja staje się coraz gorsza.. Dla zdrowego dziecka taka saturacja jaką on ma teraz swoja to jest stan agonalny.. W sobote mielismy akcję.. Bo pielegniarki go podpinaly pod kroplowke i musialam wyjść.. Noi słyszę jak jedna wola oskar.. Wlecialam do sali i jedna pielegniarka rusza malym, bo maly stracil oddech.. Odrazu fo jej wyrwalam.. Ponoc wlecialam w nią z impetem.. One spanikowaly.. Jedna zapomniala nr na renimacje a druga poszla po ambul.. A ja? A ja na spokojnie wzięłam go na ręce dalam tlen, dmuchnelam delikatnie.. Trzymajac tlen,bawiąc sie uchem malego mówiąc do Niego maly wrócił.. Jak przyszli lekarze mowili ze dobra postawa.. Ale pielegniarka bylo glupio troche.. No ale coz.. Ja mówię ze ja wiem kiedy sobie poradze z nim.przecież bym go nie wyrwala im nie wiedząc co robie... Takze maly nadal dostarcza mi rozrywek i adrenaliny... Boje się o te pluca:(( kurczę
 
Jestesmy nadal w szpitalu.. Maly znowu ma antybiotyk.. Pluca sa w zlym stanie :\ z kazdym jego zapaleniem pluc saturacja staje się coraz gorsza.. Dla zdrowego dziecka taka saturacja jaką on ma teraz swoja to jest stan agonalny.. W sobote mielismy akcję.. Bo pielegniarki go podpinaly pod kroplowke i musialam wyjść.. Noi słyszę jak jedna wola oskar.. Wlecialam do sali i jedna pielegniarka rusza malym, bo maly stracil oddech.. Odrazu fo jej wyrwalam.. Ponoc wlecialam w nią z impetem.. One spanikowaly.. Jedna zapomniala nr na renimacje a druga poszla po ambul.. A ja? A ja na spokojnie wzięłam go na ręce dalam tlen, dmuchnelam delikatnie.. Trzymajac tlen,bawiąc sie uchem malego mówiąc do Niego maly wrócił.. Jak przyszli lekarze mowili ze dobra postawa.. Ale pielegniarka bylo glupio troche.. No ale coz.. Ja mówię ze ja wiem kiedy sobie poradze z nim.przecież bym go nie wyrwala im nie wiedząc co robie... Takze maly nadal dostarcza mi rozrywek i adrenaliny... Boje się o te pluca:(( kurczę

Jestes NIESAMOWITA!! Stalas sie tak silna kobieta [emoji173]️ Trzymam kciuki zeby Oski szybko wyszedł z zapalenia płuc. Jestem myslami z Wami [emoji173]️
 
I nasze zdjecie z roczku :)
DSC_1287.JPG
 
reklama
Do góry