reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Jeju trójki to są nasze pierwsze zeby które wyszły 😉 wyglądał jak wampir hehe . U nas rok temu też było na okrągło chorowanie starszak przynosił nam rewelacje z przedszkola ale wkoncu znalazłam na to sposób trochę drogi... ale z drugiej strony tyle samo wydawałam pieniędzy w aptece. Bo ciągle katar kaszel. Typowo naturalne suplementy witaminy ... i skończyło się. Wczoraj pierwszy raz przychodnie odwiedziłam na szczepienie mój lekarz myslal jak nas zobaczył ze przychodnie zmieniliśmy hehe a my poprostu tylko zdrowi jesteśmy 😊😊 ;)
 
Hej dziewczyny. Nie mam pojęcia dlaczego nie otrzymuje powiadomień jak się coś dzieje tutaj na forum. 😏 Dzisiaj weszłam zupełnie przypadkiem i sporo postów do nadrobienia..

Co do ząbków my mamy 1,2 i 4.. 3 brak jak narazie 🤷🏻‍♀️

Boże popłakałam się jak zobaczyłam posty od Anetki 😭 @Jetkaa jak się trzymasz kochana? Moc uścisków i siły dla Ciebie byś mogła przez to wszystko przejść 😘😘😘 Ja pierdole, to życie jest mega niesprawiedliwe 😢
 
Dziewczyny macie już trójki, ciężko nam idą?
Czy Wasze dzieci też tak chorują, u mnie jedna przez drugą na zmianę, kaszel, gardło, katar i tak w kółko. Jedną skończy druga zaczyna.

Jetkaa czekamy na wieści?
Moja nie choruje wcale, ale nie chodzi narazie do żłobka. Do tej pory od kuzynostwa złapała bostonkę i jelitówkę. Miała też 2x katar i to nie żaden uciążliwy. I tyle w temacie chorób. Ząbkowanie też bezobjawowo.
 
Krzyśkowi brakuje 5 i dolnych 3. U nas permanentny katar. Okazało się, że ma ogromny przerost migdałka gardłowego i katar pewnie alergiczny. Dostał steryd i antyhistaminowe na 3mce. Jak się migdał nie zmniejszy to trzeba ciąć, bo 95% jamy nosowej zajmuje :/ na razie po tygodniu leczenia jest z katarem poprawa. Poza tym okaz zdrowia, nic zakaźnego, infekcyjnego nie miał do tej pory.
 
U nas idą trójki chyba bo grzebie sobie w buzi i języczkiem coś czuje. Katar był i kaszel, tych Bostonek wszystkich się strasznie boje, bo to podobno bardzo męczące dla dziecka.
 
Jeju trójki to są nasze pierwsze zeby które wyszły [emoji6] wyglądał jak wampir hehe . U nas rok temu też było na okrągło chorowanie starszak przynosił nam rewelacje z przedszkola ale wkoncu znalazłam na to sposób trochę drogi... ale z drugiej strony tyle samo wydawałam pieniędzy w aptece. Bo ciągle katar kaszel. Typowo naturalne suplementy witaminy ... i skończyło się. Wczoraj pierwszy raz przychodnie odwiedziłam na szczepienie mój lekarz myslal jak nas zobaczył ze przychodnie zmieniliśmy hehe a my poprostu tylko zdrowi jesteśmy [emoji4][emoji4] ;)
Ratuj jakie to suplementy może i my spróbujemy, bo ja już m dość, daję dziewczyna wit.d3 i dha ale nic nie pomaga.
 
@caltha jakie nazwy leków macie?
Zbadali Wam sondą migdałek?
Mi laryngolog powiedział, że można to zrobić jak dziecko ma minimum 2 lata i 3 miesiące.
Normalnie endoskopem badanie, nawet mniejsze dzieci badają, ale byłam w prywatnej klinice laryngologicznej, tam badają i leczą jak w Europie Zachodniej ;) ciekawe czemu akurat 2l i 3mce a nie 2l albo 2+5 ;)
Mamy rano i wieczór przez tydzień najpierw rozrzedzić oxalin gel, potem sól fizjologiczną i odciągnąć, jak jeszcze furga to powtórzyć. Potem w aerozolu steryd flixonase. Poza tym syrop antyhistaminowy zyrtec też dwa razy dziennie. Po tygodniu wszystko tylko raz dziennie. W razie bardzo gęstego kataru jeszcze ACC. Po 3mcach kontrola z badaniem słuchu i endoskopowe migdałka. Jak się nie zmniejszy, to tniemy.
 
reklama
Do góry