reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja ubieram Gabrysię do spania w body na długi rękaw i spodnie bezuciskowe lub takie, żeby ją nie uwierały, luźne.

Co do wzrostu i wagi, to jak moją z 2 miesiące mierzyłam to miała 90cm, a waży 11.4 kg
 
reklama
U na jest 21 stopni ale ja śpię w grubej piżamie, skarpetach, pod kołdrą i kocem. Mała ubieram w piżamkę z długim rękawem i skarpety. Tylko że ona w nocy ściąga kocyk. A w sumie ja mam wycięte pół tarczycy więc mi jest ciągle zimno. Nasza waży 13 kg ale nie da się zmierzyc
 
U nas czasem jest zielony. U nas z każdym wychodzacym zębem pojawia się katar. Częściej niż gorączka. Wyszedł ząb - kończy się katar :)
Ale jeśli niepokoi Cię to może przejdź się do lekarza.
Dziewczyny ten katar od zębów to jest cały czas taki przezroczysty wodnisty? Oszaleje za chwilę, już 3 dzień to trwa
 
Krzysiek to 79cm i 11kg, także spore maleństwo.
No to faktycznie moja jest spora przy Twoim synku 😊 Tak po cichu liczę, że zwolni trochę bo nie nadążam ze zmianą rozmiarów ciuszków.
@kjsko jak sytuacja u Was? Dalej katar czy już się przebiły ząbki?
Właśnie .. do kiedy dzieciom wychodzą wszystkie mleczaki?
 
Kataru ciąg dalszy, wydaje mi że mniej dzisiaj. Ale to jest jakieś dziwne wszystko bo odciagam katar daje krople do nosa nasivin i z nie ma poprawy. Dlatego myślę że to te trójki. Ktoś wie jak to jest z tym odciaganiem? Odciągać czy nie? Różne opinie slyszalam
No to faktycznie moja jest spora przy Twoim synku [emoji4] Tak po cichu liczę, że zwolni trochę bo nie nadążam ze zmianą rozmiarów ciuszków.
@kjsko jak sytuacja u Was? Dalej katar czy już się przebiły ząbki?
Właśnie .. do kiedy dzieciom wychodzą wszystkie mleczaki?
 
Kataru ciąg dalszy, wydaje mi że mniej dzisiaj. Ale to jest jakieś dziwne wszystko bo odciagam katar daje krople do nosa nasivin i z nie ma poprawy. Dlatego myślę że to te trójki. Ktoś wie jak to jest z tym odciaganiem? Odciągać czy nie? Różne opinie slyszalam
Tylko jak dziecko się męczy. Niezbyt często, bo pobudza się śluzówkę do produkcji dalszej. Najlepiej max 2 razy- rano i wieczór. Jak gęsty to najpierw zakropić np. oxalin baby, odczekać 5min, popsiakac wodą morską i odciągnąć.
 
reklama
Usnęła. Usypialam ja godzinę, cieknie jej po brodzie ślina, smoczka żuje w buzi, i ten katar. Patrzyłam na dziąsła i nic tam nie widać. Oszaleje za chwilę.
 
Do góry