reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Czesc dziewczyny. Snil mi sie dzisiaj Oskarek:( we snie mial 2 miesiace .. Jego rudawe wloski,takie dlugie. Jego oczka takie jeszcze noworodka.. A ja juz wiedziałam ze on bedzie musial odejsc.. I ten bol.. Bezradnosc.. Świadomość tego co nadejdzie była tak realna ze jak sie obudziłam rana po odejściu Oskarka jest rozdrapana.. Tak go kocham a wiedzialam co nadejdzie.. I pozniej ta pustka... Bol. Zal.tęsknota. nie zrozumienie. Gniew ..tyle emocji ze mozna oszalec..tak za nim tesknie... Naprawde w takim bolu tylko śmierć jest ukojeniem.. Chciala bym cofnąć czas byc znim.. Oddala bym swoje zycie dla niego.. Jestem taka zla:(


Święta minęły dosc spokojnie.. Ale w wigilię bylam w pracy.. Pozniej wino wypilam.. Zasnelam.. W. Pierwszy dzien świat też wino poszlo i zasnelam.. Ja nie pije .. Nie lubie.. Ale w te święta czulam potrzebe..nie dala bym rade. Ja juz naprawde nie daje rade..mam taki ogromny zal do Boga..do lekarzy ze jednak nam nie pomogli.. Z tymi emocjami ktore mi ciągle towarzyszą reszte nie czuje nic.. Dawniej czulam szczęście,zrozumienie,pozytywne emocje.. Teraz tylko te negatywne:( kiedy to minie?:(
 
Dziewczyny życzę Wam szczęścia w nowym roku, uśmiechu na codzień. Zdrówka, bo to najważniejsze, samych sukcesów i dobrych decyzji. Pociechy z Naszych kochanych Maleństw [emoji1665] Szczęśliwego Nowego Roku kochane [emoji1635][emoji92][emoji8]
 
Hej dziewczyny.
Zauważyłam u swojej małej, że odrobine koślawi nóżki. Dziwi mnie to bo zwracam uwagę na buty jakie kupuje i zawsze są to Emelki... 🧐 Po domu biega często boso, w skarpetach, ale to chyba nie ma aż takiego wpływu? Możecie coś doradzić?

@caltha, w którym tygodniu mniej więcej można odróżnić hipotrofika od dziecka które dobrze i prawidłowo przybiera? Orientujesz się może coś w tym temacie?
 
Hej dziewczyny.
Zauważyłam u swojej małej, że odrobine koślawi nóżki. Dziwi mnie to bo zwracam uwagę na buty jakie kupuje i zawsze są to Emelki... 🧐 Po domu biega często boso, w skarpetach, ale to chyba nie ma aż takiego wpływu? Możecie coś doradzić?

@caltha, w którym tygodniu mniej więcej można odróżnić hipotrofika od dziecka które dobrze i prawidłowo przybiera? Orientujesz się może coś w tym temacie?
Na każdym etapie. Musi być spadek na siatce centylowej płodu lub pomiary z co najmniej dwóch usg w odstępach 2tyg z wymiarami poniżej 10c dla danego TC. U mojej było widać już w 20tc
 
reklama
@MB91 Zawsze można się przejść do ortopedy ... ale myślę że to jeszcze małe dziecko i nozka jest "plastyczna "
U mnie w mieście właśnie nie ma dobrego ortopedy. I zastanawiam się, może pójdę do rodzinnego się poradzić, niech on spojrzy na to swoim okiem bo ja mogę przesadzać ☺️

@caltha okey, dzięki. Ja mam właśnie półmetek ale mały ładnie przybiera, wręcz z pomiaru brzuszka i kości udowej się termin porodu cały czas skraca🙂 oby tak do końca.
 
Do góry