reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Majowe mamy 2018

nknatalia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Skonsultuj może te wyniki z jeszcze jednym alergologiem dla swojego spokoju

reklama

MB91

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
@Aneta.Aci niestety nie pomogę bo kompletnie nie znam się na alergicznych sprawach. Zuzia ma też suchą skore czasami ale morfologię ma dobrą. Chociaż właściwie powinnam profilaktycznie chyba jej zrobić? Jak to jest? Wy robicie swoim dzieciom co jakiś czas morf.+mocz?

@Jetkaa jesteś bardzo dzielna! Z tego co czytam to już troszeczkę u Ciebie lepiej z czego bardzo się cieszę 😘 Walcz dla dobra swojego i swojej rodziny. Jak Szymonek? Ile on już ma lat? Ściskam Cię mocno!

Ja dzisiaj jadę z Zuzią przekłuć uszka - długo się nad tym zastanawialiśmy (kilka miesięcy) i zapadła decyzja, że jej przebijamy. Oczywiście nie u kosmetyczki tylko w profesjonalnym gabinecie piercingu.

A mój synek rozwija się prawidłowo mimo SUA!🙂 W poniedziałek miałam wizytę i mieliśmy 666 g, termin 24 maja i obecnie 24+5. Wizyta w Poznaniu w szpitalu klinicznym potwierdziła, że wszystko rozwinęło się prawidłowo więc teraz modlę się żeby tylko zdrowo przybierał i żeby tak było do końca.

Pozdrawiam Was mamusie ciepło!

Ostatnia edycja:

Katerina1985

Rozwiązania
3
Nie robię niepotrzebnie badań krwi i moczu. Do tej pory moje dziecko miało je robione 3 razy.

My czekamy z przebiciem uszu, aż córcia sama będzie mogła zdecydować, czy chce :)

nknatalia

Rozwiązania
0
Też długo myślałam o przebiciu uszu i właśnie że względu na to że moje dzieci mają atopową skórę to zrezygnowałam z tego pomysłu o jak że chcą to będziemy przebijać.
Badanie moczu i morfologię robimy tylko jak coś nas nie pokoi bądź lekarza, chociaż zalecane jest raz na rok według mojego pediatry. Uważam, że nie zaszkodzi.

Nie robię niepotrzebnie badań krwi i moczu. Do tej pory moje dziecko miało je robione 3 razy.

My czekamy z przebiciem uszu, aż córcia sama będzie mogła zdecydować, czy chce :)

Jetkaa

Rozwiązania
0
@Aneta.Aci niestety nie pomogę bo kompletnie nie znam się na alergicznych sprawach. Zuzia ma też suchą skore czasami ale morfologię ma dobrą. Chociaż właściwie powinnam profilaktycznie chyba jej zrobić? Jak to jest? Wy robicie swoim dzieciom co jakiś czas morf.+mocz?

@Jetkaa jesteś bardzo dzielna! Z tego co czytam to już troszeczkę u Ciebie lepiej z czego bardzo się cieszę 😘 Walcz dla dobra swojego i swojej rodziny. Jak Szymonek? Ile on już ma lat? Ściskam Cię mocno!

Ja dzisiaj jadę z Zuzią przekłuć uszka - długo się nad tym zastanawialiśmy (kilka miesięcy) i zapadła decyzja, że jej przebijamy. Oczywiście nie u kosmetyczki tylko w profesjonalnym gabinecie piercingu.

A mój synek rozwija się prawidłowo mimo SUA!🙂 W poniedziałek miałam wizytę i mieliśmy 666 g, termin 24 maja i obecnie 24+5. Wizyta w Poznaniu w szpitalu klinicznym potwierdziła, że wszystko rozwinęło się prawidłowo więc teraz modlę się żeby tylko zdrowo przybierał i żeby tak było do końca.

Pozdrawiam Was mamusie ciepło!
Szymon skończył 5lat.. Troszkę lepiej.. Ale nadal jest ciężko.. Mam super szefową.. Ona mnie bardzo wspiera.. Chce isc że mną na cmentarz.. Tylko przy niej sobie płacze.. Ona starsza babka też po przejściach.. Pomaga mi.. Weźmie swoją przyjaciółke która jest Ratownikiem medycznym i w razie czego jak bym zemdlała będą że mną.. Na samą myśl że już czas powoli iść do niego robi mi się słabo.. Tak się tego boje :((( ale może mi pomoże to? We wtorek idę do prawnika i już składamy papiery które mają mi pomóc wygrać że szpitalem.. Moją sprawa zajmuje się kilku prawników i pomocników bo to gruba sprawa.. Ale może to jak bym wygrała znalazła osobę która przyczyniła się do tego może by mi to pomogło.. w tym roku chce wszystko zakończyć.. Pogodzić się.. Żyć jakoś.. Ale jest trudno.. w maju skończył by 2 latka.. I ten mają przyprawia mnie o zawał..

caltha

Rozwiązania
7
Szymon skończył 5lat.. Troszkę lepiej.. Ale nadal jest ciężko.. Mam super szefową.. Ona mnie bardzo wspiera.. Chce isc że mną na cmentarz.. Tylko przy niej sobie płacze.. Ona starsza babka też po przejściach.. Pomaga mi.. Weźmie swoją przyjaciółke która jest Ratownikiem medycznym i w razie czego jak bym zemdlała będą że mną.. Na samą myśl że już czas powoli iść do niego robi mi się słabo.. Tak się tego boje :((( ale może mi pomoże to? We wtorek idę do prawnika i już składamy papiery które mają mi pomóc wygrać że szpitalem.. Moją sprawa zajmuje się kilku prawników i pomocników bo to gruba sprawa.. Ale może to jak bym wygrała znalazła osobę która przyczyniła się do tego może by mi to pomogło.. w tym roku chce wszystko zakończyć.. Pogodzić się.. Żyć jakoś.. Ale jest trudno.. w maju skończył by 2 latka.. I ten mają przyprawia mnie o zawał..
Dobrze, że masz wspierającą w ten sposób osobę przy sobie. I powiem Ci, że ten i ostatni Twój wpis pokazują, że zrobiłaś ogromny krok do przodu, choć może tego nie widzisz i nie czujesz jeszcze. Myślę o Tobie, trzymam kciuki i życzę byś osiągnęła względny spokój, byś mogła się pogodzić z tym, co się stało.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
MB91 Majowe mamy 2020 29
I Majowe mamy 2020 871
F Majowe mamy 2018 0
dadzi Dzieci urodzone w maju 2017 17629
julita1212 Dzieci urodzone w maju 2016 12926
Do góry