reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Czy są tu dziewczyny ktorych nasze majowe dzieci były pierwszymi dziećmi? Jak się zapatrujecie na następne? Czy zostajecie przy jednym czy planujecie następne?
Ja się zdecydowałam i rodzę w maju 😛 Zobaczymy jak będzie po porodzie bo mała ma charakterek ostatnio taki, że ujechać nie idzie,ale nie chciałam by była jedynaczką🙂
 
reklama
Wychodzę z takiego samego założenia jak Ty... Jestesmy w tym samym wieku. Denerwuje mnie tylko takie naciski ze strony ludzi ze ojjj będzie jedynaczką??? Albo taka sama zostanie???? Mój mąż też my chciał i nie możemy się dogadać na tym punkcie, bo fakt że późno zaszłam w ciążę ale nie z mojego powodu tylko z jego. Mieszkamy daleko od rodziny i nie ma mi kto pomoc. Dorabiamy się wszystkiego sami, nic od nikogo nie dostalismy. W zasadzie to wszystko na mojej głowie. On tego nie rozumie. Było mi bardzo ciężko na początku, sama ze wszystkim, mąż mi średnio pomagal. z dwójką samej by mi było ciężko. Musiałabym kompletnie zrezygnować z siebie, on wzbudza we mnie takie poczucie winy, czuje się jak egoistka.
W maju kończę 35 lat i mam jedną córeczkę. Czasem chciałabym jeszcze rodzeństwo dla małej. Jeśli się uda do 40'stki to super, ale jeśli się zdecyjduję, to bliżej 40'stki właśnie. A jeśli nie, to tragedii nie będzie. Cieszę się tym, co mam.
 
Dziewczyny, za zgodą głównej zarządzającej, administratorki BB - Ani, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań, na które odpowiedzi będą przedstawione podczas spotkań ze specjalistami. W najbliższej przyszłości odbędą się dwa:

28.03 - spotkanie z psychiatrą - Jackiem Stasiukiem

Link do: 28.03. spotkanie online z psychiatrą Jackiem Stasiukiem

30.03 - spotkanie z fizjoterapeutką dziecięcą - Natalią Orzech

Link do: 30.03. spotkanie online z fizjoterapeutką dziecięcą Natalią Orzech

Pytania można zadawać w wątkach, do których link zamieściłam powyżej. Jednocześnie zapraszam do zapoznania się z treścią poprzednich spotkań, z których nagrania umieszczone są w jednym zbiorczym wątku, o tutaj:

Link do: Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
Czy są tu dziewczyny ktorych nasze majowe dzieci były pierwszymi dziećmi? Jak się zapatrujecie na następne? Czy zostajecie przy jednym czy planujecie następne?
Hej -) Mam 40 lat i świadomość ,że to ,,ostatni dzwonek " Maż pracuje za granicą i nie widujemy się za często ..staramy się od 6mc głównie z mojej inicjatywy . On chyba myśli ,że nie poradzę sobie z dwójką ..pewnie byłoby ciężko bo mieszkamy na 4pietrze bez windy :) poprzednia ciąża ,,zaskoczyła " w pierwszym miesiącu a teraz jest ciężko ..ja też jestem bardziej sfrustrowana sytuacją ,że się nie udaje i zaczynam mieć poczucie winy ...
 
Hej -) Mam 40 lat i świadomość ,że to ,,ostatni dzwonek " Maż pracuje za granicą i nie widujemy się za często ..staramy się od 6mc głównie z mojej inicjatywy . On chyba myśli ,że nie poradzę sobie z dwójką ..pewnie byłoby ciężko bo mieszkamy na 4pietrze bez windy :) poprzednia ciąża ,,zaskoczyła " w pierwszym miesiącu a teraz jest ciężko ..ja też jestem bardziej sfrustrowana sytuacją ,że się nie udaje i zaczynam mieć poczucie winy ...
W tej chwili jest oficjalne zalecenie, żeby wstrzymać się z planowaniem dzieci w okresie trwania epidemii koronawirusa.
 
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
Hej dziewczyny [emoji7] ja chodzę też do pracy, bo opieka mi się nie należy, bo siostra pilnuje mi Małej. Mój za granicą od początku marca i przez ten wirus nie zapowiada się żeby miał szybko zjechać na urlop :/ my chcemy bardzo drugie, ale odkładalismy to ze względu, że chcemy starać się o kredyt na mieszkanie. Ale teraz to nie wiem kiedy to nadejdzie przez ten wirus z kupnem mieszkania i zajściem w ciążę. Mam nadzieję, że te cholerstwo się szybko skończy i każdy będzie mógł wrócić do szarej rzeczywistości :) pozdrawiam was cieplutko z Laurą [emoji169]
 
@kjsko mój syn też jest moim pierwszym :)
Mam w tym roku 32 lata. Chciałabym drugie dziecko. Najpierw myślałam o różnicy wieku 3 lata, ale to jednak się nie uda.
Plan jest bym urodziła do 35tego roku życia. Jak się nie uda to odpuszczę. ;)
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja mam już dwójkę. Syn 11 lat i malutka w maju dwa latka. Jest przeslodko slodka;). I ostatnio też myslam może nad trzecim. Ale mój mąż stanowcze nie hihi. Fakt mamy teraz dym bo normalnie pracujemy plus szkoła ( brak słów ile zadaja) plus mała. A mała nie przesypia dobrze nocek. Także kocioł cała dobę. Ale ja mimo wszystko bym się skusiła na 3. Mam 35 lat
 
Do góry