reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
U nas jutro stuknie 2 latka [emoji3]
To wszystkiego najlepszego !!! 😄 Proszę przekazać życzenia od forumowej cioci 😋

Mam ogromną nadzieje, że pójdzie drugi szybciej. Na chwile obecną skupiam się na uregulowaniu skurczy bo mam od wczoraj, ale takie dopiero delikatne, wczoraj na ktg pisały się pod 60 max 80 zaledwie. Jak nie to 13 albo 15 będę tulić swojego chłopca bo będą wywoływać.🤷🏻‍♀️
 
To wszystkiego najlepszego !!! 😄 Proszę przekazać życzenia od forumowej cioci 😋

Mam ogromną nadzieje, że pójdzie drugi szybciej. Na chwile obecną skupiam się na uregulowaniu skurczy bo mam od wczoraj, ale takie dopiero delikatne, wczoraj na ktg pisały się pod 60 max 80 zaledwie. Jak nie to 13 albo 15 będę tulić swojego chłopca bo będą wywoływać.🤷🏻‍♀️

Szczęśliwego rozwiązania życzę.

A wszystkim majowym 2 latkom Wszystkiego Dobrego.
 
Wpadłam się pochwalić, że wczoraj o 14 urodził się Staś 😍 3310, 53 cm i 10 PTK. 😉 Kopia Zuzi, a poród nr 2 bez porównania lepszy i szybszy! 😁
Pozdrawiamy wszystkie ciocie !
 

Załączniki

  • 4BD5DFBB-38DC-40AC-BC6E-3D52A10D663A.jpeg
    4BD5DFBB-38DC-40AC-BC6E-3D52A10D663A.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 175
reklama
Do góry