reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@MB91 kochana nie z Prokociemem na ten szpital nie powiem słowa złego.. Gdyby nie oni.. Chodzi o szpital wn którym rodzilam i o lekarza który mnie prowadził a on był z szpitala.. Wszystko było źle.. Od badań w czasie ciąży do porodu.. A wogole przeprowadzenie mojego porodu też było źle.. Są podobno okropne błędy które wykonali podczas porodu.
Kochana to badanie z tego co wiem nie jest refundowane. Jeszcze poczytam. Po dzwonię.. Wakacje chce spędzić bez stresowo.. Bo dwoje wakacji spędzałam w szpitalu. A te chce spędzić z synem żeby wakacje mu dobrze się kojarzyły.. Więc pogromadze informacje i zaczniemy działać w wrześniu. Bo rozmawialam z moim i faktycznie ciągle bysmy musieli gdzieś jechać. Więc najpierw pierwsze wspólne wakacje a później po odpoczynku dzialam
 
To jest bardzo dobre podejście @Jetkaa 😊 Odpocznijcie i cieszcie się sobą bo Wam się to należy jak nikomu innemu!!! Wiesz, że zawsze będę ciepło o Was myśleć i Wam życzyć jak najlepiej 😉 Gdybys potrzebowała jakiejś pomocy to mój numer masz 😘 Bardzo się cieszę, że jesteś powolutku gotowa na krok do przodu - będzie dobrze!!!✊🏻
 
Cześć dziewczyny! Bunt dwulatka w pełni, laska pokazuje swój charakter i humory, ale myślę sobie że to jest raczej test dla mnie, bo ona za bardzo nie wie jak pokazać swoje emocje i też się w tym gubi. Nerwy swoją drogą, a jeszcze jestem po wycięciu jednego płata tarczycy to już wogole. @ Jetkaa jesteś silną kobietą i madra. Badanie kariotypu powinno pokazać czy coś jest nie tak. Te badania są strasznie drogie. Ja pracuję w laboratorium i widzę ile ludzie kasy zostawiają.
 
Cześć dziewczyny! Bunt dwulatka w pełni, laska pokazuje swój charakter i humory, ale myślę sobie że to jest raczej test dla mnie, bo ona za bardzo nie wie jak pokazać swoje emocje i też się w tym gubi. Nerwy swoją drogą, a jeszcze jestem po wycięciu jednego płata tarczycy to już wogole. @ Jetkaa jesteś silną kobietą i madra. Badanie kariotypu powinno pokazać czy coś jest nie tak. Te badania są strasznie drogie. Ja pracuję w laboratorium i widzę ile ludzie kasy zostawiają.
Tak wiem ze to kosztuje.. Ale ja muszę mieć pewność że to nie w nas błąd.. Zrobimy badanie mi mojemu D i jak może się uda to synowi dla pewności.. Później konsultacja z genetykiem.. Mam nadzieję że badania wyjdą ok.. Bo jak coś w nich będzie stracę ten promyk że będzie dobrze. A bez tego promienia, bez tej szansy spadne na dno.. Mnie trzyma teraz to że moze będę miała jeszcze dziecko.. Mam chęć życia. I dążę do tego by udało nam się zrobić te badania i urodzić dziecko.. Mamy kilka badań na oku które musimy zrobić żebym była już spokojna..
 
Właśnie się dowiedziałam że mój brat będzie miał dziecko.. Troszkę zabolało serduszko.. Ale mam nadzieję że lekarze wezmą na poważnie ich ciążę i sprawdzą czy jest bezpieczna Szwagierki ciaza..
 
A ja właśnie wróciłam z tygodniowych wakacji z rodziną nad morzem .Było super.Szwagier coś chyba podejrzewa bo byliśmy z nim.A ja nie chciałam alkoholu pic. Powiedzialam mu że nie mam ochoty na alkohol .Zrozumiał .Te codzienne wyjścia nad morze .I zwiedzaliśmy dużo też. IMG_20200622_145824.jpg
IMG_20200622_145824.jpg
 
Mieliście pogodę? 😉 My na zmianę w tym roku/ tydzień max dwa w Wielkopolsce i potem tydzień, dwa w Ustce więc też użyjemy. Chociaż wizja tych ciągłych jazd po 430 km ze Stasiem i Zuzką, która ma lokomocyjną mnie stresuje i trochę przeraża 😁

Aaaa właśnie - czy której Wasze dziecko ma chorobę lokomocyjną? Niestety wszystkie leki są od 3r.ż. I nie bardzo wiem co zrobić by nie kończyło się przebieraniem i wietrzeniem samochodu po każdej dłuższej podróży 😓
 
I jak z tym buntem 2l? Powiem Wam, że z małą jest hardcore 😓 Krzyczy, wszystko musi być na jej i złośliwa jest czasami w stosunku do Stasia (pewnie też chodzi o zazdrość); a ja mam z kolei straszne wyrzuty sumienia bo chociaż bym się troiła to nie jestem wstanie przy Stasiu poświecić Zuzi 100% uwagi jak było do tej pory. W rezultacie bywają dni, że płacze Zuzia, Staś a ja razem z nimi ☹️ Na dodatek młody jest strasznie wymagający - nieodkladalny wręcz.
 
reklama
Pogoda super .Jeden dzień tylko trochę deszczowo było ale byliśmy w budynku muzeum obrony wybrzeża więc okej było.Ja z dziećmi jechałam dziewięć godzin .Było w porządku jak się mały czymś nudził to mu książeczkę dawałam .wiem co to bunt dwulatka .Mały jak coś chce to musi być natychmiast jak za późno dam to rzuca rzeczą i płacze kładzie się na podłodze .I często starszego chce nic albo gryźć albo po prostu burzy mu klocki a wtedy starszy placze
 
Do góry