reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Boże ale upał w Krakowie .Zostawiłam dzieci u mamy i lekarza załatwiałam bo się przeprowadziliśmy.A teraz jadę do starego pulmonologa po kartę informacyjną żeby rodzinnemu dać jutro .Moja fasolka już ma siedem tygodni w środę idę do ginekologa na pierwszą wizytę .Może już serduszko usłyszę?.Doczekać się nie mogę a tu jeszcze muszę wrócić i obiad dla siebie inmeza gotować .Muszę po drodze jakiegoś banana zjeść bo zaczynam głodna być
 
reklama
Boże ale upał w Krakowie .Zostawiłam dzieci u mamy i lekarza załatwiałam bo się przeprowadziliśmy.A teraz jadę do starego pulmonologa po kartę informacyjną żeby rodzinnemu dać jutro .Moja fasolka już ma siedem tygodni w środę idę do ginekologa na pierwszą wizytę .Może już serduszko usłyszę?.Doczekać się nie mogę a tu jeszcze muszę wrócić i obiad dla siebie inmeza gotować .Muszę po drodze jakiegoś banana zjeść bo zaczynam głodna być
Daj znać po wizycie 😊 ✊🏻Zaciśnięte!
Powiem Ci, że trochę zazdroszczę tego brzuszka hihi. Niby tyle co urodziłam, i tak narzekałam że ma już wychodzić ten mój książę bo jestem już zmęczona ciąża, a teraz jak ma już te 8 tygodni to tak jakoś żal że się skończyły kopniaczki i że to była ostatnia ciąża i ostatni brzusio i w ogóle 🤷🏻‍♀️🙂 Szaleństwo.. kobiecie nie dogodzisz😋
Jak się czujesz?
 
Bolą mnie piersi .Mam nudności .Ale się martwię na wizycie w środę widać było jajo płodowe ale bez zarodka .Chyba coś pomyliłam pani doktor wyliczyła mi że płód ma pięć tygodni a nie siedem .Kazała zrobić betę i ja powtórzyć .Zrobiłam a jutro powtórzę .Beta na poziomie powyżej dwunastu tysięcy co mi sugeruje piąty tydzień.Nic mi nie pozostaje tylko czekać .Ale wizytę dopiero mam na koniec miesiąca zeswiruje do tego czasu .Umowie się chyba na badanie ginekologiczne żeby zobaczyć czy zarodek jest i ewentualne serduszko.tesciu już wie Bo miałam w piątek dziecko teściowej zostawić młodsze o iść do pracy
 
Bolą mnie piersi .Mam nudności .Ale się martwię na wizycie w środę widać było jajo płodowe ale bez zarodka .Chyba coś pomyliłam pani doktor wyliczyła mi że płód ma pięć tygodni a nie siedem .Kazała zrobić betę i ja powtórzyć .Zrobiłam a jutro powtórzę .Beta na poziomie powyżej dwunastu tysięcy co mi sugeruje piąty tydzień.Nic mi nie pozostaje tylko czekać .Ale wizytę dopiero mam na koniec miesiąca zeswiruje do tego czasu .Umowie się chyba na badanie ginekologiczne żeby zobaczyć czy zarodek jest i ewentualne serduszko.tesciu już wie Bo miałam w piątek dziecko teściowej zostawić młodsze o iść do pracy
Spokojnie, będzie dobrze zobaczysz! Przerabiałam to samo teraz ze Stasiem. Dopiero właśnie w 7 tc był widoczny zarodek ale już z serduchem, a tydzień wcześniej tylko jajo. Głowa do góry i kciuki za betę! Daj znać 😗✊🏻
 
Ale numer.
Beta rośnie z dwunastu tysięcy do czternastu .Konsultowałam się z panią doktor mówiła że prawdopodobnie kropeczka się schowała więc będziemy w środę na wizycie jej szukać popołudniu.Uspokoilam się trochę..Ja chcę już środę .Może coś zobaczymy
 
Ale numer.
Beta rośnie z dwunastu tysięcy do czternastu .Konsultowałam się z panią doktor mówiła że prawdopodobnie kropeczka się schowała więc będziemy w środę na wizycie jej szukać popołudniu.Uspokoilam się trochę..Ja chcę już środę .Może coś zobaczymy
Super! Rośnie prawidłowo 😁
 
Jestem z dziećmi u dentysty tzn że starszym a młodszy jako towarzystwo mama najbardziej się denerwuje .Marcel obiecał że będzie grzeczny.Bedzie trzeba ząbki wyrwać bo ma dziury .
 
reklama
Do góry