reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

gannlhb8pwoyoqze.png
 
reklama
Coś mi nie wyszły suwwczki .Jestem na działce u teściów i się położyłam bo mi niedobrze .Teściowa jak zwykle marudzi .Ale się nic nie odczuwam bo dzieci na działce mają zostać a ja z mężem pojedziemy do domu. Parę dni sami ale luksus .A akurat jutro wypada nasza siódma rocznica ślubu i pasuje ja jakoś uczcić .Chciałam z mężem do kina na film iść ale tylko multikino otwarte a i repertuar nie powala więc najpierw kolacja a potem w domu oglądanie filmu z wesela
 
Cześć dziewczyny.
U nas za 5dni rocznica śmierci mojego małego wojownika.. Tak ze nim tesknie.. Minął rok. Czy to duzo? Nie to nie dużo. A w innych sytuacjach to wieczność. Boli wciąż.. Ta nie moc jest trudna :(

Mam prośbę czy za palicie znicz i po modlicie się z Mojego synka? Ta rocznica śmierci będzie pierwsza a jakoś w głębi czuję że rodzina. Zapomina.. Że nie pamiętają. O nim..
 
Cześć dziewczyny.
U nas za 5dni rocznica śmierci mojego małego wojownika.. Tak ze nim tesknie.. Minął rok. Czy to duzo? Nie to nie dużo. A w innych sytuacjach to wieczność. Boli wciąż.. Ta nie moc jest trudna :(

Mam prośbę czy za palicie znicz i po modlicie się z Mojego synka? Ta rocznica śmierci będzie pierwsza a jakoś w głębi czuję że rodzina. Zapomina.. Że nie pamiętają. O nim..
Oczywiście że zapalimy 😣
 
Jetkaa ciągle o was myślę i codziennie się modlę za twojego aniołka.Jest tam w niebie razem z moją córcia.Mialaby teraz o jejku 15 lat .A tak z innej beczki bo się popłacze hormony mi buzują .Wizyta ostatniego lipca.Zgubilam zaręczynowy pierścionek.A właściwie mężowi kazałam schować i zrobił to tak skutecznie że nie znaleźliśmy go.Az się popłakałam wczoraj o niego .Ale mąż mi na rocznicę chce kupić dzisiaj przyniesie mam sobie wybrać.Maz mi dojrzewa tak się śmieje bo mi wcześniej nie pomyślałby o tym.Mam jeszcze obiad zrobić i pomyc podłogi Starszy się bawi a młody ogląda nasze wesele i gapi się jak sroczka w gnat .A już leżę z nogami do góry .Kupiłam sobie rogala .teraz wreszcie dobrze śpię.Wczoraj go szukam a tu mąż pożyczy żeby wypróbować i nie chciał oddać.Ale się rozpisalam .
 
Oczywiście Jetkaa. Już rok, też często o Was myślę i pamiętam i będę pamiętać...
Cześć dziewczyny.
U nas za 5dni rocznica śmierci mojego małego wojownika.. Tak ze nim tesknie.. Minął rok. Czy to duzo? Nie to nie dużo. A w innych sytuacjach to wieczność. Boli wciąż.. Ta nie moc jest trudna :(

Mam prośbę czy za palicie znicz i po modlicie się z Mojego synka? Ta rocznica śmierci będzie pierwsza a jakoś w głębi czuję że rodzina. Zapomina.. Że nie pamiętają. O nim..
 
U nas z odpieluchowaniem też ciężko idzie, na dworze robi na trwace na nakładce ani na kibelku nie chce raz udało się w wannie. Chce żebym ja wynosiła na dwór ale zbyto zbyt uciążliwe. Woła pyta mi się czy może robić ale nie chce. Myślę żeby kupić jej jakiś wypasiony nocnik może to ją zmotywuje.
Ze straszą raz dwa mi poszło.

Na wakacje nigdzie się raczej nie wybieramy boję się tego koronawirusa a po za tym robimy remonty a mała ma chorobę lokomocyjną a wszystkie leki od 3rż.

Gosiaczeka gratulacje!!!
 
reklama
No jakbym siebie widziała.Aterszy w mig opanował a młodszy Wola jak już sika .Zejdzie mi trochę z tym odpieluchowaniem.Zrobil pyszną pieczarkowa i odpoczywam.Mialam dzisiaj iść na taki fajny duży plac zabaw ale chciałam młodego pouczyć siku na nocniczek.Ech ale może z czas się nauczy
 
Do góry