reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

reklama

Gosiaczek1202

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie chcę już dzieci więcej widać jestem do niczego .Pierwsze dziecko poród martwego w 8 miesiącu a teraz puste jajo .Mam dość .widać big mnie nienawidzi .Mało przeszłam Ojciec pijak co się przy mnie powiesił jak miałam 9 lat mamę bił a ja nie mogłam pomóc mamie .Mama urodziła pięć corek.A teściu słyszę zadowolony .A teściowa nie rozumie co znaczy puste jajo strarodawnna widać jest .pytania szczegółowe dlaczego? Jak to się stało

MB91

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Nie chcę już dzieci więcej widać jestem do niczego .Pierwsze dziecko poród martwego w 8 miesiącu a teraz puste jajo .Mam dość .widać big mnie nienawidzi .Mało przeszłam Ojciec pijak co się przy mnie powiesił jak miałam 9 lat mamę bił a ja nie mogłam pomóc mamie .Mama urodziła pięć corek.A teściu słyszę zadowolony .A teściowa nie rozumie co znaczy puste jajo strarodawnna widać jest .pytania szczegółowe dlaczego? Jak to się stało
Kochana nie możesz siebie za to winić :( Ty nie jesteś temu winna

Jetkaa

Rozwiązania
0
Przykro mi, naprawdę. Dzieciństwo miałam podobne do ciebie.. Też tata pijak. Też nas bił. Myślałam że Bóg mi to wynagrodzi. Urodziłam Szymona a potem oskarka. Myślałam tak jak Ty kochanie że mnie karze. Ale. To nie tak. On nas kocha i wystawia na próbę. Ja też prosiłam żeby mi pomógł. Żeby stał się cud. I Oskarek zmarł. Zrozumiałam że dał mi go tyle ile mógł. Że miał plan. Moje cierpienie kiedys wynagrodzi. Tak jak i twoje. Nie możesz myśleć że Cię nie nawidzi.. On kocha i wystawia twoja wiarę na próbę. Oddaj się mu u zaufaj on wie co robi.. Wiem że to ciężkie.. Ja zrozumiałam go dopiero niedawno. Oddałam mu się i naprawdę mu ufam. Porozmawiaj z nim jak będziesz sama :)

agrekaa

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Niestety dziewczyny puste jajo jest .echh tak mi źle .
U mnie to samo ...we wtorek idę po skierowanie na czyszczenie . Jest cień zarodka , serduszka nie ma a to już niby 9 tydzień . Jest mi tak przykro bo długo się staraliśmy a do tego mąż pracuje za granicą i w domu jest co 4 mc. Jeszcze ta pandemia :( boje się pobytu w szpitalu

Gosiaczek1202

Rozwiązania
0
U mnie się zaczęło samoistne czyszczenie na razie nie boli tylko jak zwyczajna niesiaczka dziecia są z moją mamą a ja z mezem poszłam na pizzę ale i tak mi bardzo źle.mlodszy to czuje chyba i się pyta co mamusiu ? I Się do mnie tuli .ale sama z mężem jestem więc jakoś to może będzie.nie chce mu się zyc

Jetkaa

Rozwiązania
0
U mnie się zaczęło samoistne czyszczenie na razie nie boli tylko jak zwyczajna niesiaczka dziecia są z moją mamą a ja z mezem poszłam na pizzę ale i tak mi bardzo źle.mlodszy to czuje chyba i się pyta co mamusiu ? I Się do mnie tuli .ale sama z mężem jestem więc jakoś to może będzie.nie chce mu się zyc
Przyrko mi :( dzieci są naprawdę bardzo mądre. Wyczuwają nasze emocje. I starają się nam pomoc. Gdyby nie starszy syn napewno by mnie na tym świecie nie było..

Jak się czujesz wogole? Czy już jesteś w domu?

Gosiaczek1202

Rozwiązania
0
Jestem z mężem u siebie w Krakowie wczoraj był koszmar zaczęłam krwawić .Strasznie bolało .A ból przychodził falami jak skurcze poszły skrzepy duże jajo też pewnie bo mi ulżyło.Dzisiaj już lepiej fizycznie .Dzieci na szczęście mamy w takim stanie nie widziały .Zastanawiam się ile mogę być na zwolnieniu nie chce tak od razu wracać do pracy .Jeszcze mnie czeka wizyta u teściowej w weekend mam nadzieję że nie będzie drążyć bo tym razem zbiorem dzieciaki i pojadę

Jetkaa

Rozwiązania
0
Jestem z mężem u siebie w Krakowie wczoraj był koszmar zaczęłam krwawić .Strasznie bolało .A ból przychodził falami jak skurcze poszły skrzepy duże jajo też pewnie bo mi ulżyło.Dzisiaj już lepiej fizycznie .Dzieci na szczęście mamy w takim stanie nie widziały .Zastanawiam się ile mogę być na zwolnieniu nie chce tak od razu wracać do pracy .Jeszcze mnie czeka wizyta u teściowej w weekend mam nadzieję że nie będzie drążyć bo tym razem zbiorem dzieciaki i pojadę
Kochana moja szwagierka miała puste jako do 14tyg. Nie wiem dlaczego tak długo czekali z c życzeniem jej.. Dostała l4ze szpitala na 3tyg a teraz ciągnie od lekarza rodzinnego i już chyba 3miesiace niecale mam l4

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
F Majowe mamy 2018-BBF Majowe mamy 2018 0
MB91 Poznajmy się Majowe Mamy 2020 Majowe mamy 2020 29
I Majowe mamy 2020 Majowe mamy 2020 871
dadzi Majowe mamy 2017 Dzieci urodzone w maju 2017 17629
julita1212 Majowe Mamy 2016 Dzieci urodzone w maju 2016 12926
fiore Zadbane Majowe Mamy Dzieci urodzone w maju 2012 557
M Mamy majowe 2009 Dzieci urodzone w maju 2009 48688
Asiula24 Majowe brzuszki :) Dzieci urodzone w maju 2015 279
Ewe1985 Majowe dzieciaczki BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w maju 2014 2
K Wiwat maj! Staraczki majowe 2013 Staramy się 1956
styna26 Majowe maluszki, nasze wątpliwości i radości(pielęgnacja i higiena) Dzieci urodzone w maju 2011 1690
poziomki Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile Dzieci urodzone w maju 2011 5545
D majowe mamusie z Irlandii:)) Archiwum maj 2010 8
ewa.s Majowe (2010) Mamusie z Londynu Archiwum maj 2010 11
gosiek289 Nasze majowe dzieciątka ( poród, szpital, pobyt w domku) Dzieci urodzone w maju 2006r. 492
LILITH NASZE MAJOWE SLONECZKA!! Tu sie mozesz przywitac Dzieci urodzone w maju 2006r. 2359
M Kwietniowe mamy 2021 Kwietniowe mamy 2021 1039
P Czy są tu (przyszłe)mamy blogerki? Modowe porady i inspiracje... 0
E Pochwalcie się swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszków 0
karolinakychy Marcowe Mamy 2021 Grudniowe mamy 2020 1
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 50
A Polskie mamy w Holandii Potrzebuję porady 1
Madzialena8787 Grudniowe mamy 2020 Przyszłe mamy 17
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 3
MamaTolka Marcowe mamy 2021 Marcowe mamy 2021 4486
Awuwu Mamy 2020: Warszawa Ciąża, poród, połóg 32
Mikstura Lutowe mamy 2021 Lutowe mamy 2021 3067
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 17
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 21185
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 10
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 12255
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 13707
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 80
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 47