reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Tak sprawdzona. Oni się tym zajmują od kilkudziesięciu lat. Pracują przy uniwersytecie medycznym, także można ufać.
Rozmawiałam już z Panem Marcinem :) mniej więcej wiem co i jak. Teraz tylko pieniążki uzbierać :) za ta kwotę zrobimy badania dla całej naszej czwórki :) jest to niesamowite.
 
reklama
Trzymam kciuki 🥰 Zaglądam tu tylko w jednym celu, przeczytać, że czekasz na zdrowego maluszka. Z całego serca Ci tego życzę ❤️❤️❤️
 
Dziękuję bardzo. Jeżeli uda się uzbierać pieniążki, od razu chcemy badania zrobić :) i może w przyszłym roku coś będziemy planować. O ile nasze geny będą czyste. Tak bardzo bym chciala
 
Oby :p teraz czekam na przyznanie kodów na początku dla mnie i dla narzeczonego. Resztę jak coś będziemy myśleć co z badaniami Szymonka. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strony troszkę się boję.. Ze jednak my mamy cos w genach . Ciężko po tylu latach cierpienia się nie nać lub myśleć ze w końcu spotka nas coś dobrego
 
Oby :p teraz czekam na przyznanie kodów na początku dla mnie i dla narzeczonego. Resztę jak coś będziemy myśleć co z badaniami Szymonka. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strony troszkę się boję.. Ze jednak my mamy cos w genach . Ciężko po tylu latach cierpienia się nie nać lub myśleć ze w końcu spotka nas coś dobrego
Pisz od razu, jak będą wyniki.
 
Pewnie że dam znać ;) w czwartek mam dzwonić do Pana Marcia:) w sumie brakuje nam tylko półtora tysiąca :)
 
reklama
Do góry