reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Cześć dziewczyny dziękuję Wam za wpłacanie na zbiórkę.. My nadal Czekamy na kody.. Czy mogła bym Was jeszcze prosić o udostępnienie? Już nie dużo brakuje. Mamy prawie 5tys prowizji z tego wezmą 7,5%.
Link do: Zbieram Na badania genetyczneWES | Pomagam.pl

Powiem Wam ze troszkę wariuje.
Tak bardzo bym chciała dziecko.. Ja się łapie już na wypychaniu brzucha i patrzę jak wygląda.. Wyobrażam się w ciazy.. Patrzę na imienia dla dziecka.. Mam takie pragnienie.. Boję się że przekroczę granice i zwariuję 😞😞😞
 
reklama
Dostałam wyniki kariotypu. Czekam na wyniki mojego D. Również czekamy na kody do badania Wes

IMG_20210323_162248.jpg
 
Coś się ruszyło?
Czekamy na wyniki WES. W dzień mamy będzie 6ty tydzień czekania a tam wynik ma być do 8tyg czyli jeszcze około 2.5 tygodnia.. Bardzo się cieszę że udało się uzbierać na te badanie. Niestety nie dowiem Się już nigdy z czym walczyłam ja i Oski ponieważ kraków zutylizowal jego krew.. W sobotę obchodziłam jego 3urodzinki.. Powinnam się cieszyć.. Ale nie dał radę.. 4proszki od psychiatry musiałam zjeść.. Bylam aż agresywna.. Nie zrozumiana.. Świętować urodzinki synka na cmentarzu 😢poniekąd "pogodziłam się z tym" Na tyle ile jestem w stanie.. Ale właśnie w takie dni jak urodziny ,święta ogarnia mnie złość.. Taka że nie radzę sobie z tym bez leków.. Bardzo bym chciała próbować zajsc w ciążę jeszcze tego lata.. Ale to zależy od wyników WES. Oby były dobre.. Oby Nie znaleźli żadnej mutacji :( codziennie chodzę na cmentarz, wymieniam co kochałam w nim najbardziej i modlę się do Oskiego by o tułał nas każdego dnia swoimi angielskimi skrzydłami.. I mówię mu że jeżeli Bóg da nam dziecko to nigdy go nie zastąpi bo już na zawsze ma specjalne miejsce w naszym sercu.
Gdy będzie coś wiadomo o wynikach dam Wam napewno znać 😇
 
I proszę jeżeli jeszcze któraś czyta to forum , o modlitwę aby wyniki były dobre i aby Bóg wynagrodzil nam to cierpienie zdrowym dzieciątkiem
 
@Jetkaa czytamy, czytamy. Masz już jedno zdrowe dziecko a to znaczy, że możesz i takie mieć. Trzymam kciuki za wyniki po Twojej myśli 🤗😘❤️
 
reklama
@Jetkaa czytamy, czytamy. Masz już jedno zdrowe dziecko a to znaczy, że możesz i takie mieć. Trzymam kciuki za wyniki po Twojej myśli 🤗😘❤️
Tak mam zdrowego synka i dzięki temu jestem na tym świecie.. Bo gdyby nie od dawno bym poszła z Oskim.. Taka prawda :(
Czasami mam ochotę krzyczeć do Boga aby mnie usłyszał.. Aby dał mi pewność że już nie doświadczy nas takim trudem
 
Do góry