reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jakbym czytała o sobie [emoji6] też nie dowierzam i rok się starałam ! Od sierpnia 2016 ( wyszło z tego 14 cykli [emoji33]) a pomógł mi castagnus i wyluzowania głowy na wczasach. A jak to u Ciebie było?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie po dwóch bez problemowych ciążach i porodach udało się też zajść w trzecią ciążę, którą niestety proniłam w 8 tc[emoji53] od tam tego czasu staraliśmy się z mężem bez skutku[emoji53] i kiedy już pogodziłam się z tym , że "co ma być to będzie " i mam już przecież dwie córeczki, odpuściłem, wyluzowałam i się udało[emoji16]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
czesc dziewczyny :) wczoraj robilam test, wyszedl pozytywnie :) obliczylam termin na 7 maja, wizyte mam w przyszlym tygodniu pozdrawiam :)
 
U mnie po dwóch bez problemowych ciążach i porodach udało się też zajść w trzecią ciążę, którą niestety proniłam w 8 tc[emoji53] od tam tego czasu staraliśmy się z mężem bez skutku[emoji53] i kiedy już pogodziłam się z tym , że "co ma być to będzie " i mam już przecież dwie córeczki, odpuściłem, wyluzowałam i się udało[emoji16]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Wyluzowanie się to chyba połowa sukcesu :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane Majoweczki!

Kiedy rok temu dolaczalam do grupy Majowych Mam 2017 nawet przez chwile nie myslalam, ze forum stanie sie dla mnie tak waznym elementem zycia. Spotkalam tu dziewczyny, z ktorymi przezywalysmy wspolnie pierwsze bicia serca, gdzie rozplywalysmy sie nad jakze wyraznymi fotami usg, gdzie przescigiwalysmy sie w odczuwaniu kopniec. Razem wybieralysmy imiona, wozki, bodziaki. Dzieki forun dowiedzialam sie, czym jest rampers ;) trzymalysmy kciuki za kazda wizyte, za te na diecie cukrzycowej, za te z pesarem. Plakalysmy razem, wsciekalysmy sie i mialysmys do lez. Po nocach nie spalysmy, czytajac sprawozdania z porodowki. Myslalam, ze tu historia sie urwie.. ale nie! Razem rodzilysmy i razem cieszymy sie pierwszymi usmiechami naszych baczkow, trzymaniem glowki, guganiem.. wspieramy sie w karmieniu, niespaniu, placzu..

Po co to pisze tutaj?? Bo chcialabym Wam zyczyc, zebyscie w komplecie doczekaly sie Waszych Malenstw! Zebyscie znalazly tu wsparcie, ktore ja znalazlam. Zebyscie stworzyly dla siebie miejsce, takie jakie stworzyly Majowki 2017. Zdrowka!!! Ania
 
reklama
Kochane Majoweczki!

Kiedy rok temu dolaczalam do grupy Majowych Mam 2017 nawet przez chwile nie myslalam, ze forum stanie sie dla mnie tak waznym elementem zycia. Spotkalam tu dziewczyny, z ktorymi przezywalysmy wspolnie pierwsze bicia serca, gdzie rozplywalysmy sie nad jakze wyraznymi fotami usg, gdzie przescigiwalysmy sie w odczuwaniu kopniec. Razem wybieralysmy imiona, wozki, bodziaki. Dzieki forun dowiedzialam sie, czym jest rampers ;) trzymalysmy kciuki za kazda wizyte, za te na diecie cukrzycowej, za te z pesarem. Plakalysmy razem, wsciekalysmy sie i mialysmys do lez. Po nocach nie spalysmy, czytajac sprawozdania z porodowki. Myslalam, ze tu historia sie urwie.. ale nie! Razem rodzilysmy i razem cieszymy sie pierwszymi usmiechami naszych baczkow, trzymaniem glowki, guganiem.. wspieramy sie w karmieniu, niespaniu, placzu..

Po co to pisze tutaj?? Bo chcialabym Wam zyczyc, zebyscie w komplecie doczekaly sie Waszych Malenstw! Zebyscie znalazly tu wsparcie, ktore ja znalazlam. Zebyscie stworzyly dla siebie miejsce, takie jakie stworzyly Majowki 2017. Zdrowka!!! Ania
Piękne słowa, aż łezka mi się w oku zakręciła. Dziękuję w imieniu wszystkich majóweczek [emoji173]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry