natkape
Fanka BB :)
Ja mam prenatalne na NFZ
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja mam prenatalne na NFZ

Nie denerwuj się nic kochana bo stres nie sprzyja maluchowi. Wszystko będzie dobrze. Dostaniesz leki i dzidziuś będzie się miał naprawdę dobrze. Tylko pozytywne mysliA ja właśnie od ginekologa wróciłam mam znowu cukrzycę, nadciśnienie jakiegoś krwiaka który jest bardzo blisko dziecka w piątek Idę na porządne usg do mojej ginekolog bo ma wtedy dyżur w szpitalu i tam mi zrobi... Dodatkowo mam bakterie w moczu i dostałam leki na nie i jeszcze lek na podtrzymanie ciąży.
Jestem zdenerwowana wyć mi się chce ehhhj
![]()


Tak wiem cukrzyca równa się dieta , nadciśnienie plus leki dam radę martwi mnie ten krwiak nawet moja ginekolog miała nieciekawa minę bo on jest bardzo blisko płodu i dopiero na porządnym usg będzie widać jaki to krwiak i czy nie zagraża ciazyLilith, brzmi to wszystko strasznie ale cukrzyce da sie opanowac dieta, na nadcisnienie sa leki, a krwiak na pewno sie wchlonie. Bedzie dobrze.
