reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Kurczę, nawet nie wiem w którym szpitalu jest ginekologiczna IP... Muszę sprawdzić

oar8csqvraavnoei.png
 
reklama
Nie wiem czy to nie jest tak, że IP przyjmuje ludzi ze swojego rejonu...jak byłam na IP do neurologa to tak mi powiedzieli w górniczym

oar8csqvraavnoei.png

Aaa.. No tego to Ci nie powiem.. wiem tylko, że jak rodzisz to możesz jechać do którego szpitala chcesz.. a tu faktycznie nie wiem.. chociaż jak ja rodziłam to znajoma była na patologii w TG a jest z Bytomia.. w razie czego zadzwoń tam na centrale i zapytaj


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
 
Klaslaw1987 u Ciebie bedzie Lenka a u nas Milenka ;)

ja z tarczyca mialam problemy od pierwszej ciąży, a teraz jak zachodzilam w ciążę to mialam tsh 1,3 i kontrola u Endo co 6-8 tyg. Póki co jest o ale biore euthyrox 75.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dostalam takiej reakcji uczuleniowej, że obsypana byłam od stop do głów
Do tego miałam obrzęki stóp i rąk, nie wiedzieli od czego. Poleżałam 4dni, podawali mi sterydy i przeszło, powiedzieli mi, że to była wysypka ciążowa. Teraz się śmieje, że jak maluch wyjdzie to od sterydów będzie napakowany jakby z siłowni wyszedł :) Grunt, że juz nie ma żadnych niespodzianek i byle tak do samego końca

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Wyobrażam sobie co przeżywałas. Ja ze swoją mlodsza córką miałam wtym roku identyczną sytuację. Tylko u niej prawdopodobnie jakaś reakcja alergiczna pokarmowa ale nie wiadomo na co... Ale najważniejsze że wszystko się unormowało i dzidzia bezpieczna
 
reklama
Do góry