reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Kciuki zacisniete za wizyty :)
Ale mam dzisiaj dzień...3 miesiące żadnych wymiotów, a dzisiaj taka niemiła niespodzianka z rana, zawiozlam dziecko do szkoły i poszłam spać, chyba jest lepiej. Nie wiem co to miało być, ale mam nadzieję że się nie powtórzy. Współczuję tym, które meczyly wymioty, już zapomniałam jakie to wstretne uczucie. Mimo wszystko miłego dnia, dbajcie o siebie.
 
Z drugiej strony nie chce zostawiać mojego faceta samego z tymi problemami... staram się wyłączyć ale to nie jest łatwe. ..

Ale znów z pierwszej strony to jednak jest jego córka, jego [i jej matki czy tam kto to był zaangażowany w to] błędy wychowawcze dają o sobie znać w ten oto sposób, a najbardziej za te błędy obrywasz Ty i Lenka.
To, że nic jej nie mówisz, ale przeżywasz to tak mocno w środku to nic nie daje - i znów cierpicie na tym Ty z Lenką. Myślę, że wyjazd na kilka dni jest bardzo dobrym pomysłem.


Trzymam kciuki za wizyty :)
 
Hej dziewczyny mnie trochę nie było a Wy tyle naklepakyscie tych stron że nie dam rady nadrobić.
U mnie nic ciekawego się nie działo wczoraj byłam na małych zakupach u przy okazji kupiłam dla najmłodszego członka rodziny prezent ..kuzynka urodziła córeczkę więc kupiłam jej sukieneczkę i buciki w h&m.

Ogólnie brak weny na pisanie w sumie to nic ciekawego u mnie się nie dzialo

 
Hej dziewczyny tez mnie troche nie bylo a wy juz tyle naskrobalyscie .Ale jestem taka wkurzona .Mam astme i mialam ostatnio atak .ginka kazala mi zadzonic do pulmonologa.przez trzy dni probowalam a dzisiaj wybralam sie osobiscie .Mowie rejestratorce ze jestem w ciazy mam astme ze mi sie pogorszylo a ta na to z pretensjami .Ze nie da sie wczesniejszej wizyty ale w koncu baba mi mowi ze jest dzisiaj pani doktor i zebym sie zapytala.mam czekac jescze okolo 2 godzin .Dobrze ze siostra u mnie jest i moze sie starszym zajac.Place skladki mieszkam w krakowie jestem w ciazy a ona mi z laska wyjezdza.uff myslalam ze babe udusze .a widze teraz ze nie dodzwonilam sie bo ma dwie kolezanki na kawce uchhh
 
Masakra:\ najgorzej wlasnie dzwonic ja dzwonialam kilka godz do endykrynologa i poszlam tez osobiście okazalo sie ze sluchawke odkladaly na bok i nie dalo sie dodzwonic. Lepiej poczekaj moze Cie przyjmie :\ masakra kobiety w ciazy powinny być przyjmowane a nie kazac im czekac kilka tygodni czy dni.. Tak samo z tsh a kazdy wie ze jak ma sie wysokie tsh zagraza ciazy :\ wrrr!!!


A ja dostalam siary ale tylko z prawej piersi i w sumie dosc dużo... :) przy pierwszej ciazy sie poplakalam bo sie wystraszylam hahaha :)
 
reklama
Do góry