reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dzień dobry drogie Panie ja dziś jakas zestresowana się obudziłam źle spalam ale to już od paru dni.
Co do dodzwaniania się do przychodni to standard nawet do pediatry nie mogę się czasem dodzwonić.też uważam że powinny być wizyty dla kobiet w ciąży szybko a nie czekanie jak my nie możemy czekać tygodniami na lekarza to chyba jasne powinni mieć zawsze taka możliwość proszę okienko by przyjąć ciężarna.

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@klaslaw1987 mam nadzieję że maloda zrozumie i się zmieni ale musi chcieć sama bo jak wszyscy w koło chcą a ona nie to się nie zmieni.wy jesteście teraz najgorsi bo miała szansę się poprawić nie zrobiła tego myślała że ośrodek to takie gadanie a teraz widzi ze nie i ma pretensje do najbliższych przecież nie będzie miała do siebie.zrobiliście wszystko by jej pomóc czasem trzeba kopa może ośrodek ja zmieni może nie trzymam kciuki że zrozumie a Ty dbaj o siebie malutka w brzuszku o partnera i 2 pozostale dzieci które są za Tobą dużo spokoju Ci życzę i mocno trzymam kciuki że będzie dobrze

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy [emoji3] My po genetycznym i wszystko jest w jak najlepszym porządku [emoji39] Podglądaliśmy dzidzię ponad 30’ bo nie chciała współpracować. I niestety nie wiemy czy chłopiec czy dziewczynka bo zasłaniała pempowina i ni cholerę szło podejrzeć. Następna wizyta 18.12 ; cieszę się i mi ulżyło mega.
Termin porodu 26.05 czyli 13 tc w półmetku :)
3mam kciuki za pozostałe wizyty kobietki.

W nagrodę za dobre wyniki zgrzeszyłam - zjedliśmy Maca [emoji3]
1511275871-3eac08a083544fd7-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witamy [emoji3] My po genetycznym i wszystko jest w jak najlepszym porządku [emoji39] Podglądaliśmy dzidzię ponad 30’ bo nie chciała współpracować. I niestety nie wiemy czy chłopiec czy dziewczynka bo zasłaniała pompownia i ni cholerę szło podejrzeć. Następna wizyta 18.12 ; cieszę się i mi ulżyło mega.
Termin porodu 26.05 czyli 13 tc w półmetku :)
3mam kciuki za pozostałe wizyty kobietki.

W nagrodę za dobre wyniki zgrzeszyłam - zjedliśmy Maca [emoji3]
1511275871-3eac08a083544fd7-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super ze wszystko dobrze oby tak dalej [emoji2]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Gorzatta młoda niestety nie docenia naszych starań. My już więcej popuszczac jej nie będziemy. A wczoraj nagle mówiła nam ze to będzie jej siostra a ja jej ze skoro powiedziała ze to nie jest jej siostra to już tak zostanie i niech nie myśli ze kiedykolwiek zostawię ja z nią samą. Nie ma w ogóle takiej opcji. Strzeliła focha ze to tez dziecko taty a ja jej ze to ja będę z nią 24h i to ja będę decydować bo nie ufam jej za chiny. I się zamknęła w końcu.

@MB91 dobrze ze z maleństwem wszystko jest ok [emoji4]
Może na kolejnej wizycie pokaże co ma między nogami [emoji4]

Ja jestem ciekawa czy u mnie się 5 grudnia nie odmieni i nie urośnie siusiak [emoji23]
A kupiłam juz czapeczke i buciki w kolorze różowym [emoji38]

1511276236-cec35b1b1f07192b-aaaaaa.jpeg



No i pokazuje i tutaj ze chyba wyskoczyła mi ciemna kreska na brzuchu [emoji38] zdjęcie sprzed kilku dni [emoji4]
1511276277-5362af8f5fd9fe43-aaaaaa.jpeg


 
Witamy [emoji3] My po genetycznym i wszystko jest w jak najlepszym porządku [emoji39] Podglądaliśmy dzidzię ponad 30’ bo nie chciała współpracować. I niestety nie wiemy czy chłopiec czy dziewczynka bo zasłaniała pompownia i ni cholerę szło podejrzeć. Następna wizyta 18.12 ; cieszę się i mi ulżyło mega.
Termin porodu 26.05 czyli 13 tc w półmetku :)
3mam kciuki za pozostałe wizyty kobietki.

W nagrodę za dobre wyniki zgrzeszyłam - zjedliśmy Maca [emoji3]
1511275871-3eac08a083544fd7-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zdecydowanie McDonald się należał :tak::)
 
Zdecydowanie McDonald się należał :tak::)

Hihi dokładnie ! Ale przytyłam 4 kg już - przez Duphaston między innymi więc uważam aktualnie na to co jem [emoji3]

Dziewczyny czy Wy cierpicie na brak apetytu? Ja pytałam gina i mówił, że mam zbytnio się nie martwić tym na chwile obecną ale kurde ledwo na co mam ochotę. Boje się że jak do tej pory tyłam, to teraz będę chudnąć.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hihi dokładnie ! Ale przytyłam 4 kg już - przez Duphaston między innymi więc uważam aktualnie na to co jem [emoji3]

Dziewczyny czy Wy cierpicie na brak apetytu? Ja pytałam gina i mówił, że mam zbytnio się nie martwić tym na chwile obecną ale kurde ledwo na co mam ochotę. Boje się że jak do tej pory tyłam, to teraz będę chudnąć.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam słaby apetyt czasem rano wstaje myślę zjem to i to i jeszcze tamto a w sumie jem płatki bez apetytu po których mi nie dobrze jabłka mi smakują obecnie wcześniej miałam lepszy apetyt i napady na jedzenie.

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry