reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Przydarzyć się może każdemu niestety. Im więcej razy, tym szanse większe na ponowną stratę, bo to oznacza że coś jest nie tak i trzeba szukać przyczyny- większości da się zaradzić
 
reklama
Wlasnie sie dowiedzialam ze kolezanka poronila w 18 tygodniu wody jej odeszly masakra i nie wiedza czego miala jakiegos torbiela na jajniku na 9 centymetrow wczesniej tez poronila tylko we wczesniejszych tygodniach tak sie przestraszylam i zaraz takie glupie mysli ze mi tez tak moze sie stac. T moja trzecia ciaza z tamtymi wszystko ok nigdy nie krwawilam ciaze nie byly zagrozone zadnych lekow nie bralam. To tak jest jak ktos pare razy poronil obojetnie w ktorym tygodniu to juz jest ryzyko z kolejna ciaza:( tak mi jej szkoda
Naprawdę współczuję 18 tydzień już niby mniejsze ryzyko poronienia a jednak się zdarza ja bym się załamała w tak długiej ciąży :sad:
 
Ja tez zamierzam karmić piersią. Ale co z tego wyjdzie to sie okaże. Syna karmilam 7 miesięcy i sam odrzucił piers. . chce kończyć szkole.. Wiec nie wykluczał doraznie mm. Bede nad tym się zastanawiać jak do tram choć do 34tc :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry.

Ja tez nie mam zadnych objawow ciaziwych. W poprzednich dwoch ciazach bylo ppdobnie wiec sie nie martwie.

Co do karmienia to pierwsza corke karmilam dwa lata prawie. Druga jeszcze karmie , wlasnie skonczyla roczek. Myslalam ze pokarmie ja przez okres jesienno zimowy ale niesety przez ciaze pewnie bede musiala odstawic. Zobaczymy jak dlugp gin pozwoli karmic.
 
Dzien dobry.

Ja tez nie mam zadnych objawow ciaziwych. W poprzednich dwoch ciazach bylo ppdobnie wiec sie nie martwie.

Co do karmienia to pierwsza corke karmilam dwa lata prawie. Druga jeszcze karmie , wlasnie skonczyla roczek. Myslalam ze pokarmie ja przez okres jesienno zimowy ale niesety przez ciaze pewnie bede musiala odstawic. Zobaczymy jak dlugp gin pozwoli karmic.
Tysia a kiedy dostałaś okres ? Myślałam że jak się karmi rzadko przychodzi okres ?
 
reklama
Ja tez za bardzo nie mam ciazowych objawow poza sennoscia, zadyszka i faktem, ze wieczorem i czasami w ciagu mnie brzuch delikatnie pobolewa. Niestety taki efekt opieki nad rocznym szkrabem...
Na razie dopiero zaczynam 6 tydz, ale w poprzedniej ciazy tez nie mialam raczej tych typowych dolegliwosci.

Co do karmienia to tylko na samym poczatku planuje kp i w zasadzie od razu na przemian z mm.




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry