reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej dziewczyny, chciałam się przywitać :)
Mam termin na 5 maja, to moja pierwsza, dość niespodziewana ciąża upss... Na razie jakoś jeszcze nie mogę w to uwierzyć haha Mam 33 lata, mieszkam w UK. Powoli się zaczynam się cieszyć, dbam o siebie, biorę suplementy, zdrowo się odżywiam już od dawna (byłam weganką przez ostatnie miesiące, teraz jem bardziej wegetariańsko), nieśmiało też oglądam różne filmy na youtube czy strony o tematyce ciążowej. Cieszę się, że Was tu znalazłam :)


Ach, zapomniałam napisać o moich objawach. Pierwszy objaw to były powiększone i bardzo tkliwe i bolące piersi. Mam ten objaw cały czas, są większe już o 1 rozmiar :):) Poza tym miewam nudności, czasem całodniowe, ale bez wymiotów, nie mam też zbyt dużo energii niestety... Aaa i jest mi strrraaaaasznie zimno cale dnie :|
Mam do Was pytanie - czy jesteście aktywne fiziycznie w ciąży? Ja chcodziłam regularnie na siłownię i chciałanum dalej w jakiś sposób być aktywna, ale nie wiem co mogę, a czego nie mogę ćwiczyć...

czesc maripo - dobrze ze jestes z nami, z grupie razniej :)
odpowiem za siebie- mam zakaz na sport i w ogole aktywnosci - mam zagrozona ciaze wiec w wiekszosci czasu oszczedzam sie. jedyny sport wskazany u mnie to basen.
Jakie biezesz suplementy ?
 
reklama
Tak na usg i wszystkich badaniach było ok. To zd synek ma zd dowiedzieli sie po porodzie. W dodatku przedwczesnym bo w 29tc. Ale jest przekochany [emoji173]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Jeśli przedwczesny poród, to były nieprawidłowości, lekarz nie wykrył.
Ech... wszystkie dzieci są słodkie, podobnie jak wszystkie szczeniaczki, ale potem rosną. Czytałam już o takich przypadkach, choć więcej jest w drugą stronę, podejrzenie zd a dziecko rodzi się zdrowe.
 
Witam w sobotę rano
Co do sportu wszystko zależy od ciebie ja np w drugiej ciąży chodziłam na zajęcia córka urodzona w 35t zmarła w pierwszej dobie wiec teraz nie będę ryzykować choć też prowadziłam aktywny tryb życia na czas ciąży zawieszam swoją działalność na siłowni [emoji3]

Ja od dzisiaj zaczęłam pić olej lniany w poprzedniej ciąży zalecala mi polozna

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry kochane,
ja sobotę witam bez mdłości jak na razie, oby tak dalej do wieczora ;)
Mam za to inny problem natury łazienkowej. Po duphastonie rozregulował mi się chyba układ trawienny, bo nie mogę się normalnie załatwić. Macie jakieś rady? Czym mogę się wspomóc? :)
 
Ja lykam go tak samo. Wcinam 3 kiwi i po klopocie xD na mnie dziala xD

Napisane na ZTE BLADE A310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli przedwczesny poród, to były nieprawidłowości, lekarz nie wykrył.
Ech... wszystkie dzieci są słodkie, podobnie jak wszystkie szczeniaczki, ale potem rosną. Czytałam już o takich przypadkach, choć więcej jest w drugą stronę, podejrzenie zd a dziecko rodzi się zdrowe.
Myślę ze nie ma tu zaniedbania lekarza.. Poprostu odeszły jej wody i nie było juz jak podtrzymać ciaze. . Ciąża była bliźniaczą ale chyba w 9tc lub 10 tc utrzymał sie tyko jeden dzidziuś. Synus jej jest z in vitro. Była caly czas pod opieka lekarzy. A to nie jedyny przypadek o jakim słyszałam ze testy wychodzą ok a dzieci sie rodzą z zd. Ale tez znam przypadek gdzie wyniki były bardzo zle. I rodzice byli pewni ze cora bedzie z zd a przy porodzie okazało sie ze zdrowa. To są tylko badania. Jest tylko jeden rodziaj badan zeby mieć pewność. A wiadomo nie każdy sie decyduje.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć,
jestem tu zupełnie nowa :) Obecnie jestem w 7tc, termin mam na 18.05.2018 :) Jest to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam w kwietniu tego roku... :( Niestety od wczoraj jestem przeziębiona - lekki katar i mały ból gardła, ogólne osłabienie - trochę się boję, żeby nie miało to wpływu na zarodek...
pozdrawiam wszystkie majowe mamy ;)
 
Do góry