reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Myślę, że wszystkie, które się udzielają będą chętne [emoji6]

oar8csqvpyz0mkms.png
 
Kurcze.. Ciaza mi nie słuzy chyba.. Ciagle wszedzie slysze ze schudłam strasznie na twarzy i wiecznie podkrazone oczy mam. Fakt faktem z wagi juz zlecialo 4kg :( a jem co chwile :(
 
Też bym była chętna... Później zapewnie będą wstawiane pewnie jakieś zdjęcia nasze a obcy nie muszą tego ogladac

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze.. Ciaza mi nie słuzy chyba.. Ciagle wszedzie slysze ze schudłam strasznie na twarzy i wiecznie podkrazone oczy mam. Fakt faktem z wagi juz zlecialo 4kg :( a jem co chwile :(
Nie przejmuj się ja w drugiej ciąży tak chudlam a suma sumaru na koniec miałam plus 8 kg na plusie więc bardzo mnie to ucieszyło i szybko wróciłam do wagi sprzed ciąży w niecałe 3 tygodnie...a córka rozwijała się prawidlowo

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie przejmuj się ja w drugiej ciąży tak chudlam a suma sumaru na koniec miałam plus 8 kg na plusie więc bardzo mnie to ucieszyło i szybko wróciłam do wagi sprzed ciąży w niecałe 3 tygodnie...a córka rozwijała się prawidlowo

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też właśnie staram się zdrowo jeść, choć mam mniejszy apetyt niż zazwyczaj i tez już schudłam 3,5kg sama z siebie mimo braku nudności...
 
reklama
Do góry