reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@caltha bole ustaly,jeszcze czuje ciagniecie w dole brzucha ale to juz pikuś w porownaniu do wczoraj.Za to bolą mnie placy w okolicy lędzwiowej. Rano zrobilam hcg i właśnie jadę do pracy.W środę rano mam kontrolę.
Wczoraj zrobilismy sobie spacer ok 4 km,powolutku ale jednak chyba przedobrzyłam bo pod wieczór przezywałam katusze.W pierwszej ciąży (ponad 5l temu) nic mi nie dolegało,zadnych boli.Mam nadzieje,że to kwestia zmęczenia i wiek juz nie taki wspanialy na ciąże [emoji14]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, ja też nie widzę sensu prywatnego. Jesteśmy sobie tak samo obce jak oby są dla nas ludzie którzy czytają to forum.
Ja czuję się dobrze, jestem zmęczona bardziej niż zwykle i mam czasem mdłości ale nie ma co się uzalac, bo western to się zacznie po narodzinach.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć.
Mnie tez cycki bolą. Mój sposób to przyległe do ciała góry id piżamy. Żadnych luzów. I jak trzymam je w miarę blisko ciała to wytrzymuje. Od wczoraj nie mam mdłości. Co mnie cieszy a z drugiej strony zastanawiam się czy wszystko Ok z fasolka ??
Jutro wizyta.

Podziwiam reakcje na wypicie glukozy. Ja mam odruchy wymiotne i pije do 5 minut. Paskudne.

Miłego dnia życzę dziewczyny

mam w nosie czy nas ktoś czyta- swoja droga sporo tego Wiec powodzenia- nie przeszkadza mi
 
WITAM i ja
My jeszcze dosypiamy bo pobudka miałam ok 4do7 mąż wychodził do pracy i mała uznała ze trzeba się pożegnać ma szczęście potem jeszcze usnela

Ja mam dzisiaj wizytę na NFZ

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
WITAM i ja
My jeszcze dosypiamy bo pobudka miałam ok 4do7 mąż wychodził do pracy i mała uznała ze trzeba się pożegnać ma szczęście potem jeszcze usnela

Ja mam dzisiaj wizytę na NFZ

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć.
Mnie tez cycki bolą. Mój sposób to przyległe do ciała góry id piżamy. Żadnych luzów. I jak trzymam je w miarę blisko ciała to wytrzymuje. Od wczoraj nie mam mdłości. Co mnie cieszy a z drugiej strony zastanawiam się czy wszystko Ok z fasolka ??
Jutro wizyta.

Podziwiam reakcje na wypicie glukozy. Ja mam odruchy wymiotne i pije do 5 minut. Paskudne.

Miłego dnia życzę dziewczyny

mam w nosie czy nas ktoś czyta- swoja droga sporo tego Wiec powodzenia- nie przeszkadza mi
Kciuki za wizyty :) i czekam na relacje :)
ja tez mam juro wizyte :)
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja z rana... Założyłam stanik sportowy i trochę lepiej było chociaż ciągle mi przeszkadzał bo nie bucie spać w staniku.

Co do glukozy fujjjj przy ostatniej ciąży pilam ja chyba że 20 min po czy po godzinie zwymiotowalam i musiałam powtarzać badania na drugi dzień. Teraz będę robić glukozę w środę. Muszę się nastawić psychicznie

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Drugie pobranie po glukozie i oczywiście krew nie chciała lecieć, trzy razy mnie babeczka kłuła zanim coś popłynęło. Aż się boje co będzie za trzecim razem.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeśli do jutra nic się nie zmieni to pokażę się u lekarza.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Przy tyłozgięciu niestety te bóle mogą towarzyszyć całej ciąży. Do czwartego miesiąca macica się odgina. Ja w pierwszej ciąży nie miałam z tym problemu, w drugiej nie mogłam stać ani chodzić dłużej niż 15 minut, inaczej silny ból nie dał o sobie zapomnieć. Nie miało to wpływu na przebieg ciąży i dziecko, choć musiałam brać ciągle nospę. Jeśli nie masz tyłozgięcia z powodu chorób, nie musisz się przejmować, taka Twoja uroda. Obecnie nie uważa się takich ciąż za zagrożone.

Byłam dziś na pierwszym usg, dzidzia jest jedna, ma 9 tygodni i 2,28 cm wielkości. Widziałam bijące serduszko :rofl: Co mnie wcale mocno nie uspokoiło, bo przecież jeszcze jej przy sobie nie mam :sorry2:
 
Do góry