reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Kasiales, gratuluje!
Yoshida4, i maz ma racje... ja teraz staram sie poki co powsciagliwie do forum podchodzic inaczej sie niepotrzebnie nakrecam...
Co do plci, to mi jest wszystko jedno. Z dziewczynka by bylo latwiej i wszystko dla dziewczynki mamy, ale chlopak by pozwolil zachowac rownowage w rodzinie i dla chlopca imie juz dawno wybrane (Jan). Z imieniem dla dziewczynki bedzie problem, a poprzednio bylismy od razu jednomyslni... mi sie podoba Basia albo Helena, ale obawiam sie ze zadna z tych propozycji nie przejdzie.

Powodzenia na wizytach:)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
@Hope, u mnie w rodzinie było większość dziewczyn. Właściwie mam tylko 2 kuzynów. Pózniej najstarsza kuzynka też urodziła córkę ( teraz ma juz trzy) i dwiema się opiekowałam, wiec jakie było moje zdziwienie jak dowiedziałam się, że u mnie bedzie chłopiec [emoji23] ale powiem Ci, że jak narazie jest łatwo i chłopcy nie są trudni w obsłudze [emoji12] Jakub ma dopiero 4 latka ale jestem jego kochana mamusia i co chwile mi tylko mówi jak to mnie nie kocha hihi [emoji6]

U nas dziewczynka byłaby Paulina, a dla syna narazie nie mam imienia..
@Kasiales, gratuluje udanej wizyty !!
@KOTEK, czekam na relacje z twojej wizyty [emoji16]
A ja wlasnie zapisałam się prywatnie na usg bo nie wytrzymam aż 5 tygodni.. [emoji12] także 4.10 idę podglądać czy wszystko jest ok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Hope, u mnie w rodzinie było większość dziewczyn. Właściwie mam tylko 2 kuzynów. Pózniej najstarsza kuzynka też urodziła córkę ( teraz ma juz trzy) i dwiema się opiekowałam, wiec jakie było moje zdziwienie jak dowiedziałam się, że u mnie bedzie chłopiec [emoji23] ale powiem Ci, że jak narazie jest łatwo i chłopcy nie są trudni w obsłudze [emoji12] Jakub ma dopiero 4 latka ale jestem jego kochana mamusia i co chwile mi tylko mówi jak to mnie nie kocha hihi [emoji6]

U nas dziewczynka byłaby Paulina, a dla syna narazie nie mam imienia..
@Kasiales, gratuluje udanej wizyty !!
@KOTEK, czekam na relacje z twojej wizyty [emoji16]
A ja wlasnie zapisałam się prywatnie na usg bo nie wytrzymam aż 5 tygodni.. [emoji12] także 4.10 idę podglądać czy wszystko jest ok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

To u nas jest dokładnie odwrotnie, sami chłopcy i to po obu stronach rodziny. Także nie raz słyszałam, że mi zazdroszczą ;)

@kotek87 zapomniałam napisać, że z tymi wzdęciami to normalne, też tak mam i wiele ciężarnych.
 
A ja mam cztery siostry a maz 1 brata,wiec nie wiadomo co bedzie pierwszy byl syn wiec teraz pasowalaby cora do pary ale mi wszystko jedno byleby zdrowe bylo .nie nakrecam sie bo wszystko sie zdazyc moze
 
U mnie 3 dziewczyny siostry tez maja córki moja mama ma 3 córki i 7 wnuczek teście tez 5 wnuczek wiec fajnie by było jakby był chłopak ale najważniejsze zdrowe

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dwie siostry i jednego brata jedna ma syna i córkę teraz też spodziewa się córeczki, druga siostra ma córkę... brat jeszcze za młody na potomstwo ;)
Mój mąż ma brata bliźniaka plus jeszcze starszego brata i siostrę.
Ja usłyszę serduszko za dwa tygodnie wtedy bedzie już 8t i 6d...więc już na.bank będzie widać rączki i nóżki Idę na NFZ ale w 12 tyg chcę pójść prywatne

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja idę jutro do ginekologa <3 juz mam 9 tydzień, więc usłysze serduszko, będą rączki i nóżki, juz nie mogę się doczekać :) ja liczę na dziewczynkę bo już w domu mamy 3 facetow,a tylko dwie kobitki więc byłaby równowaga ,narzeczony liczy na syna żeby miał z kim na ryby jeżdzić no ale zobaczymy co los przyniesie oby było wszyswtko dobrze i dziecko urodziło się zdrowe :D córeczka sbędzie Maja a synek Alan :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry