reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Kasiales czyli kolejne wakacyjne dziecię [emoji108]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Witaj [emoji6] ja też przywiozłam malucha z wakacji [emoji3] byliśmy w Albanii [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dib1uxeqd.png
 
reklama
Dziewczynki dziękuję za wsparcie. Wróciłam już ze szpitala, z dzidziakiem jest wszystko ok. Może te krwawienie było z nadżerki. Jutro jadę do gina to może to dokładnie sprawdzić o ile się da. Dostałam reprymendę za luteinę i clexane. Luteina może powodować u dziecka białaczkę... I generalnie nie powinno się jej stosować bo tak naprawdę nie ma żadnego wpływu na utrzymanie ciąży. Jeśli z ciążą jest coś nie tak to i tak się poroni a luteina w niczym nie pomoże. Tak powiedziała babeczka w szpitalu.

3jgxskjosc311c31.png

Uff dobrze, że z dzieckiem wszystko ok ! Oszczędzaj się [emoji8] a krwawienie wystąpiło nagle czy miałaś dziś intensywny dzień?


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dib1uxeqd.png
 
Dziewczynki dziękuję za wsparcie. Wróciłam już ze szpitala, z dzidziakiem jest wszystko ok. Może te krwawienie było z nadżerki. Jutro jadę do gina to może to dokładnie sprawdzić o ile się da. Dostałam reprymendę za luteinę i clexane. Luteina może powodować u dziecka białaczkę... I generalnie nie powinno się jej stosować bo tak naprawdę nie ma żadnego wpływu na utrzymanie ciąży. Jeśli z ciążą jest coś nie tak to i tak się poroni a luteina w niczym nie pomoże. Tak powiedziała babeczka w szpitalu.

3jgxskjosc311c31.png
Dobrze, że wszystko ok. Ja jestem przeciw braniu leków samemu. Nie wiem jak z tą białaczką, ale lekarz miał sporą rację, że luteina nie pomoże w utrzymaniu ciąży. Jest jeden powód kiedy to ma sens- gdy kobieta robi z powodu niskiego progesteronu. Każdej innej przyczynie poronienia luteina nie zapobiegnie. Dlatego po każdy powinien się badać, by przyczynę znaleźć (choć często to po prostu przypadek). I jednak większość plamień i krwawień pierwszego trymestru to nie, że coś się dzieje, tylko fizjologia ciąży, czyli norma. To, że branie luteiny wtedy "powoduje", że ciąża się rozwija, to tak na prawdę skutek tego, że była zdrowa a krwawienie było normalne i lutka nie ma nic do rzeczy.
 
Witaj Marta- spokojnej ciąży. Też chciałam taką małą różnicę wieku, życie zadecydowali inaczej.

Wczoraj cały dzień jesiennych porządków na działce, bo pogoda piękna a tu tyle stron, że nie wiem czy nadrobię.
 
Uff dobrze, że z dzieckiem wszystko ok ! Oszczędzaj się [emoji8] a krwawienie wystąpiło nagle czy miałaś dziś intensywny dzień?


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dib1uxeqd.png
Nagle. Mogę opowiedzieć ze szczegółami :) byłam się wysikać i wtedy na papierze jeszcze nic nie było więc chciałam zaaplikować sobie luteinę. Przyłożyłam aplikator ale za chwilę go zabrałam, żeby coś tak poprawić i wtedy pojawiła się krew. W nocy jak wstałam to znów była krew tym razem więcej ale mocno rozcienczona (różowa). Zaraz wstaje z łóżka i aż się boje co będzie się działo.

3jgxskjosc311c31.png
 
Ja mam jakiegoś pecha dziś. .. nie dość ze zaliczyłam pierwsze rzyganko z rana to jeszcze czekając na busa musiałam się wrócić do domu bo bus był pełny a kolejny dopiero 9.26... chyba umrę z głodu [emoji22]

 
Pewnie jest jakaś prawda w zażywaniu sztucznego progesteronu, on jest tak często i bez badań zalecany w ciąży. Pewnie w dużej mierze tak na zaś i na, a nuż się przyda. Sama nie wiem co o tym myśleć, bo to jest moja druga ciąża na duphastonie i fakt, nie do końca wiem, czy rzeczywiście są wskazania. Progesteron zwiększa też poziom cukru, więc to wszystko takie pokręcone...
 
reklama
Witam dawno mnie nie było ale czasu brak na forum

Mdłości powoli przechodzą jutro mam wizytę pewnie będę musiała robić krzywą cukrową bo cukier mam podwyższony pisze że norma do 99 a ja mam 112
 
Do góry