reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
A ja się już stresuje poniedzialkowym cc... Jeszcze nie poszłam spać... Tyle myśli przechodzi mi przez głowę: czy wszystko będzie ok, czy mała będzie zdrowa, czy będę miała pokarm tak od razu, czy wszystko mam spakowane, co jeszcze muszę nadrobić... Przeglądam jeszcze filmiki na yt.. No, ale nic.nie.pomoże. Muszę iść spać, bo za niedługo ranek... Mała chyba odczuwa moje zaniepokojenie, bo jakoś wypycha mi brzuch... Mam nadzieję, że zasnę... Dobranoc
 
A ja się już stresuje poniedzialkowym cc... Jeszcze nie poszłam spać... Tyle myśli przechodzi mi przez głowę: czy wszystko będzie ok, czy mała będzie zdrowa, czy będę miała pokarm tak od razu, czy wszystko mam spakowane, co jeszcze muszę nadrobić... Przeglądam jeszcze filmiki na yt.. No, ale nic.nie.pomoże. Muszę iść spać, bo za niedługo ranek... Mała chyba odczuwa moje zaniepokojenie, bo jakoś wypycha mi brzuch... Mam nadzieję, że zasnę... Dobranoc
Będzie dobrze :) musisz być dobrej myśli, bo inaczej zwariować można... Mi tez mała nie daje spać, wypycha się, kreci aż kłuję mnie w pochwie jakby ktoś mi szpilki wbijał. W piątek mam ktg to może cos juz się tam ruszy powoli-zobaczymy. Bo juz nie mam siły, chciałabym mieć to już za sobą i tulić moją córeczke [emoji7][emoji64][emoji173]️
 
Dzień dobry [emoji846]

Haha @Agunia93 dobra i szybka setka nie jest zła [emoji39][emoji483]

Ja już nie śpię od ładnej godziny bo dzisiaj wizyta przed 11 i też się denerwuje. Tym bardziej, że mała mi się słabo jednak rusza, więc mam zamiar mu marudzić w gabinecie, że jestem wykończona już tymi ciągłymi dolegliwościami itd... może on coś „pomoże” rozkręcić [emoji16][emoji39]

@Brzuszkowa nie dziwie Ci się, że się stresujesz... chyba każda już ma powoli dosyć tego stresu od kilku ładnych miesięcy. Dzisiaj dopiero czwartek, więc do poniedziałku raptem chwilka - staraj się nie nakręcać bo oszalejesz do tego czasu[emoji846]
 
reklama
Do góry