reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

To moja przybrała 900g przez 8 dni. Tez mi sie nie chcialo wiezyc ale wczoraj gin potwierdzil ze juz ma 3500g grubcio [emoji14]

Czyli sprawdziło się czy się nie sprawdziło bo nie pamietam? [emoji6] Ja jestem przerażona bo syn mojego miał ponad 4 kg!! Nie wiem czy dam radę jak młoda będzie ważyć podobnie (a może o ile przenoszę tyle ważyć).
 
reklama
Czyli sprawdziło się czy się nie sprawdziło bo nie pamietam? [emoji6] Ja jestem przerażona bo syn mojego miał ponad 4 kg!! Nie wiem czy dam radę jak młoda będzie ważyć podobnie (a może o ile przenoszę tyle ważyć).
Mój mąż ważył 4900 i straszy mnie, że synek też będzie taki spory :p dziś mam usg, zobaczymy jak tam nasz klopsik :)
 
Mój mąż ważył 4900 i straszy mnie, że synek też będzie taki spory [emoji14] dziś mam usg, zobaczymy jak tam nasz klopsik :)

O kurczę to sporo! Moja mama urodziła SN w 97roku mojego brata 5.100!!![emoji28] Pamiętać musimy że to nowe połączenia genów - te nasze dzieci, więc niekoniecznie Wasz synek musi mieć taki duży [emoji39]
 
Ja od kilku dni potrzebuje duzo snu masakra.. Wczoraj w dzien spalam 4h a dzis.. Dzis wstalam o 12tej!!! A zaraz po syna musze jechac masakra nie wiem co się ze mna dzieje, jestem zmeczona, spac mi sie chce i nie mam apetytu.. Jak widze sniadanie niedobrze mi sie robi .. I wogole ani chumoru ani nic.. Wszystko mi ciężko zrobic.. Gdzie moja energia jest??
 
Dziewczyny mój pierwszy synek miał 4200 i 59cm ... Nie był jakiś spaslaczek ... Po prostu już był taki fajny do brania na ręce ... Nie był taki kruchy jak maluszki co po 2500 się rodzą :) więc jedyne obawy mogą dotyczyć porodu naturalnego czy dacie radę ... Później to już z górki ;)
 
Dziewczyny mój pierwszy synek miał 4200 i 59cm ... Nie był jakiś spaslaczek ... Po prostu już był taki fajny do brania na ręce ... Nie był taki kruchy jak maluszki co po 2500 się rodzą :) więc jedyne obawy mogą dotyczyć porodu naturalnego czy dacie radę ... Później to już z górki ;)
Tylko tego się obawiam, bo mam zalecenia porodu sn, cesarka jest dla mnie groźna, więc wiesz :) ale właśnie bym chciała tak 3600 - 3800, już nie taki drobniutki :)
 
@Jetkaa może zbierasz siły [emoji16][emoji16][emoji16]

Czy u Was też można siekierę powiesić w powietrzu? U mnie jest MASAKRA!!! Chodzę prawie nago po domu bo założę cokolwiek na siebie to od razu jestem spocona. Szok
 
MB ja bylam wlasnie w przychodni 200m od domu I spocilam sie jak mysz [emoji14] na szczescie znalazlam swoje sportowe sandalki, idealne na teraz :)
 
reklama
To samo miałam pisać [emoji16]ja wrocilam niedawno z ktg, jakies tam lekkie skurcze, kazała gin przyjechać w poniedziałek znów na ktg. Już mam dosyć, bede chyba jak słoń 2 lata chodzić w tej ciąży. Dzisiaj chce kupić sobie herbatke z lisci malin, moze ona cos pomoże.
Koleżanka mówiła mi że jest jakiś napój położnej ale nie czytałam nic póki co jeszcze. Słyszalyscie coś?

Wróciłam ze szpitala byłam u tej przyjaciółki aż się popłakałam jak ją zobaczyłam jak jest biedna i jak cierpi, dzisiaj dren jej zdjęli. Małej nie widziałam bo badali jej słuch i wzięli do kąpieli. Jak wychodziłam to położne do mnie dozobaczenia za niedługo;-)
 
Do góry