reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny jestem zrozpaczona moja mała w nocy śpi ślicznie bo na przykład dzisiaj od 22 do 5:45 potem co dwie trzy godziny do 10-11 tej ale potem nie śpi prawie w cale, drzemki robi 15-20 min głównie przy cycu. Nic nie mogę zrobić wszystko w pośpiechu. Ech...

Moja w dzień ma tak samo za to w nocy budzi się co 2-3 godziny na karmienie, ok 6 już pobudka na stałe, wiec pociesz się ze inni maja gorzej ;) wiele bym oddała za przespana noc [emoji173]️
 
reklama
Czesc dziewczyny ja na szybko ze szpitala. A wiec w 1tydzień wrzesnia mamy wyjsx do domku. Oskarek doszedl do siebie po operacji. Badania sa ujemne. Wiec nie ma sepsy itp. Badania z kupki i moczu tez sa ok. Gardło ma czerwone wiex podejrzewaja ze to od gardelka. Moze jakas 3dniowka . albo cos z gardlem od klimatyzacji bo tu wieje jak nie wiem co zimnym.. I ciężko o wylaczenie tego..takze ulga jest niesamowita...ufff! Od 10tej dp 14tej staramy sie wychodzic na spacer gdy go odpinaja od kroplowko żeby nie siedzieć w tym zimnym szpitalu...:\ bo lepsze słońce niz to;*
Pozdrawiamy:)

Super wieści! Oby już tylko takie od Was były [emoji8]
 
Dziewczyny jestem zrozpaczona moja mała w nocy śpi ślicznie bo na przykład dzisiaj od 22 do 5:45 potem co dwie trzy godziny do 10-11 tej ale potem nie śpi prawie w cale, drzemki robi 15-20 min głównie przy cycu. Nic nie mogę zrobić wszystko w pośpiechu. Ech...
Łącze się w bólu:) dlatego nie gotuje;p jest ciężko... cały czas trzeba zabawiac bp wystarczy 2 min i się zaczyna stekanie, krzyk i nuda...
 
U mnie też czasy kiedy Oli spał 3 h w dzień przeszły do historii. Teraz ucina sobie jedną drzemkę 30-40 min. W tym czasie ja jeżdżę na orbitreku, szybki prysznic, ubrać się, zjeść śniadanie wypić kawę coś ogarnac [emoji14] szał. Ale za to noce są super. Wczoraj padł mi przed 19 i spał do 5:30. Tak jest prawie każdej nocy. Co prawda wierci się i kręci tak że mnie budzi ale i tak nie mam co narzekać
 
Uważam że nie masz na co narzekać. Może marne pocieszenie ale są ludzie co mają gorzej..... niestety tych drzemek będzie coraz mniej. Ale będzie łatwiej jak dzieci zaczyna się interesować zabawkami.

Jetkaaaa- super wieści. Kamień z serca. Cały dzień czekałam na tą informacją ;)
Ja uważam, że po to jest to forum, że każda z nas ma prawo sie wygadać i troche ponarzekać. W takim razie Jetka też nie ma co narzekać bo przecież jej maluszek jest pod opieką lekarzy a dzieci w Afryce nie mają takiej pomocy. Wg mnie wszystkie mamy swoje problemy jedne mniejsze inne troche wieksze i musimy sie wzajemnie wspierać nawet jezeli chodzi o błachostkę dla kogoś innego. Zawsze lepiej sie wygadac tutaj niz dusic cos w sobie :-) zeby mnie ktos zle nie zrozumial, dziewczyny jezeli czujecie taka potrzebe narzekajcie. Kazda czasami musi cos z siebie wyrzucić a z Tobą Jetka jestem calym sercem i ciesze sie dobrymi wiadomościami :-)
 
Dzień dobry, my od wczoraj na lekkim stresie. Laura gorączkuje nie wiem os czego byliśmy u lekarza ba pogotowiu zbadał i wszystko ok. Boję się że to może być jakies meningokoki albo ciul wie co jeszcze.
 
Dzień dobry, my od wczoraj na lekkim stresie. Laura gorączkuje nie wiem os czego byliśmy u lekarza ba pogotowiu zbadał i wszystko ok. Boję się że to może być jakies meningokoki albo ciul wie co jeszcze.
A jaka pogoda u Was? Ostatnio moja bratanica tez miala goraczke i na nastepny dzien przeszlo. Lekarz powiedzial ze przegrzany organizm, ale to bylo w trakcie tych ogromnych upalow.
 
A jaka pogoda u Was? Ostatnio moja bratanica tez miala goraczke i na nastepny dzien przeszlo. Lekarz powiedzial ze przegrzany organizm, ale to bylo w trakcie tych ogromnych upalow.
No jest ciepło, narazie ma tak 37.1 ale na po południe jestem zarejestrowana do pediatry i zobaczymy co powie. Po proszę o skierowanie do szpitala, bo z tymi naszymi SORami to pożal się Boże...
 
Daj znac co powie pediatra. Jak narazie nie ma duzej goraczki ale u takich maleństw zawsze lepiej sprawdzić czy cos zlego nie zaczyna sie dziać. Zdrówka :-)
 
reklama
No jest ciepło, narazie ma tak 37.1 ale na po południe jestem zarejestrowana do pediatry i zobaczymy co powie. Po proszę o skierowanie do szpitala, bo z tymi naszymi SORami to pożal się Boże...
37,1 to nie gorączka i u takich maluchów to normalna temperatura. Gorączka to dopiero powyżej 38.
 
Do góry