reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Czytalam to i naprawdę jestem w szoku ze oskiemu sie tyle nalezy.. Zalatwie orzeczenie i bedziemy dzialac.. Najwazniejsze jest to ze rehabilitację tez będzie mial jak to ogarne. Ciekawa jestem czy w gminie beda o tym wiedzieć co jezeli im powiem to co tam pisze czy beda robic problem?? Dziekuje bardzo za podeslanie tego linku!:))
Wydrukuj i pokaż. Ja zawsze chodzę z papierami, żeby pokazać
 
reklama
Hej dziewczyny,Link do: phoenix a wiec Oskarek nadal waży 3320g.mimo ze ma prawie4miesiace i jezli macie zbedne pampersy,czy jakies rzeczy na "nowordoka" bo on nadal nim jest. Z przyjemnością je przyjme takie dary. Nam to sie w 100% przyda .. Bo wiadomo wszystko kosztuje. A co do fundacji moze zaloze cos na necie czy coś ale jak pozalatwiam pilne sprawy takie jak orzeczenie,rehabilitacje,bo naprawde mam tego duzo i bym sie pogubila.. Bo jednak nie na codzien człowiek zalatwia lekarzy skierowania kontrole choremu dziecku..

Naprawde wam dziekuje za wsparcie ,
Hej dziewczyny,Link do: phoenix a wiec Oskarek nadal waży 3320g.mimo ze ma prawie4miesiace i jezli macie zbedne pampersy,czy jakies rzeczy na "nowordoka" bo on nadal nim jest. Z przyjemnością je przyjme takie dary. Nam to sie w 100% przyda .. Bo wiadomo wszystko kosztuje. A co do fundacji moze zaloze cos na necie czy coś ale jak pozalatwiam pilne sprawy takie jak orzeczenie,rehabilitacje,bo naprawde mam tego duzo i bym sie pogubila.. Bo jednak nie na codzien człowiek zalatwia lekarzy skierowania kontrole choremu dziecku..

Naprawde wam dziekuje za wsparcie , doradzanie mi to aie przydaje bo jestem zielona w tym co nam sie należy. Kazda wasza propozycja jest brana pod uwage i to zalatwiam. Powolutku
Witam podczytuje Was troszkę a jestem mamą lipcowa Jeśli będzie miała orzeczenie jest również świadczenia pielęgnacyjne dla mam opiekujacych się chorymi dziećmi które z tego powodu nie mogą podjąć pracy to świadczenia ok 1400 zł miesięcznie ( nie wiem czy ktoś już pisał o tym ale wspominam na wszelki wypadek ) pozdrawiam i trzymam kciuki
 
Wit D podaje codziennie 400j tj. Jedna kropla. Co do badania krwi to dostaliśmy skierowanie na krew i mocz przed następnym szczepieniem czyli muszę zrobić końcem września.
@Jetkaa, cudowna z Ciebie mama. Oskarem nie mógł lepiej trafić !
 
@Jetkaa, to podaj proszę namiary tu albo na prywatną wiadomość to ci wyślę paczkę :) Super że można wam choćby w ten sposób pomóc! :)
A tak jak dziewczyny piszą w wolnej chwili załóżcie stronę np na siepomaga.pl, oni chyba wymagają tylko dokumentcji i ta wasza ze szpitala wam powinna wystaczyć, a ludzie bardzi chętnie przelewają pieniądze dla takich maleństw. Nawet jak są to malutkie kwoty to o tyle jesteście do przodu.
 
Ja dopiero teraz pierwszy raz dostałam skierowanie na morfologia i tylko dlatego że zmieniłam pediatre.poprzedni nie był zainteresowany badaniami. Tylko pytał czy daje Wit D
Bez potrzeby nie robi się morfologii i innych badań. My też jakoś często nie robimy przecież. Do tej pory raz robiliśmy morfologię i 2x badanie moczu. Także nie miałabym pretensji do pediatry. Zawsze o skierowanie można poprosić.

My podajemy dziecku jedną kapsułkę wit. D dziennie.
 
Odnośnie witaminy D3- daję codziennie jedną kroplę Vigantol. Jedna kropla to 500mikrogramów i jest to lek a nie suplement diety.

syn wczoraj skończył 5 miesięcy :)
Bąki nadal powodują ból i płacz.
we wtorek usg i gastroenterolog.ehhhh
 
reklama
Hej dziewczyny:) słuchajcie bardzo Wam dziękujemy ze sie tak przejelyscie nasz historią a dokladnie Oskarka. Naprawde nie spodziewałam sie ze na takiej stronie poznam takie osoby jak Wy.. O dobrym sercu.gdy pierwszy raz weszlam na majowe mamy Myślałam ze to tylko strona , z dzieleniem sie burzuszkami. W zyciu nie powiedziała bym ze tak sie zrzyjemy. Ze ktos kto nas nie zna tyle mi pomoze. I w slowach otuchy, i w obciążeniu nas finansowo_Oczywiście to nam sie naprawde przyda.i jeżeli bedzie taka możliwość sama bym chciala komuś pomoc tak jak Wy nam.. Cieszę sie bo wiem ze nie jestem sama ze mam Was , ze mi doradzicie. Bo ja naprawdę nie wiedzialam co sie nam nalezy . co robic.. Bo jednak nie kazdego dnia ma doczynienia się z zalatwianiem papierow i opieka nad chorym dzieckiem.. Korzystam z kazdej informacji jaka dostaje. Zapisuje na kartce i jutro jede sie pytać. Dzięki Wam czuje ze mam u kogos wsparcie , ze jest ktos kto mnie rozumie i ze mogę sie tu wygadać.. Dziękujemy baardzo!! Cala rodziną:)!!
 
Do góry