reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej
Moja też leniwa, na macie to we wszystkie strony się przemieszcza ale na pleckach i bokach ale żeby się obracała to nie ma opcji leniuszek z niej, główke ładnie sztywno trzyma więc myśle ze na obracanie jeszcze ma czas.
Dziś jest strasznie marudna bo jadła dwa dni jarzynki i wczoraj nie było kupki i dziś też jeszcze :( ostatnio po samej marchewce szybciej kupka była.

Ja obejrzałam dwa sety meczu a że byłam zmęczona to stwierdziłam że i tak wygrają i poszłam spać hehe.
 
reklama
Dzień dobry,
na Podbeskidziu piękne słońce.
Dziewczyny moja córcia będzie miała zaraz 5 miesięcy a nie przewraca sie z plecków na brzuszek na odwrót... na boki się kula.. mam się czym martwić? czy trafil mi się leniuszek?
Dziewczyny spokojnie. Moja też do niedawna tylko na boki się przekrecala. W sobotę znalazłam ja w łóżeczku, przewróciła się na brzuch sama. Od trzech dni próbuję. Dziś trzy razy już próbowała. Musi dać swoim dzieciaczkom czas :)
 
Dzień dobry,
na Podbeskidziu piękne słońce.
Dziewczyny moja córcia będzie miała zaraz 5 miesięcy a nie przewraca sie z plecków na brzuszek na odwrót... na boki się kula.. mam się czym martwić? czy trafil mi się leniuszek?
Moj maluch za tydzien skonczy 6 miesiecy. Na brzuszek zaczal sie przewracac kolo 3 miesiaca a na plecki dopiero wczoraj :-) też sie zaczynałam martwić bo czytalam ze maluszki wlasnie odwrotnie, najpierw uczą sie przewracać na plecki a dopiero poźniej na brzuszek. Myśle, ze jeśli Twoje maleństwo sie kręci na boczki, to coś próbuje i w końcu mu sie uda :-)
 
Hej dziewczyny.
My mamy 4miesiace wczoraj skończone i mała już kilka razy sama na brzuszek się przekręciła, na boki już dawno. Wiem nawet dlaczego tak szybko bo karmię na leżąco i żeby znaleźć cyca ona się obraca do mnie i tak ćwiczy raz jedną raz drugą stronę. Właśnie ćwiczy obroty na macie. Muszę się pochwalić że druga córeczka w końcu załapała jazdę na rowerze bez bocznych kółek (4lata).
 
Maciej ma skończone kilka dni temu 4 miesiące. Na brzuszek przewraca się od jakiś 3 tygodni. Zaczyna na brzuszku wyciągać rączki po zabawki. Na plecy przewrócił się raz i chyba przypadkiem bo był bardzo zaskoczony. Ćwiczy za to na brzuchu podciąganie nóg pod siebie i usiłuje się odpychać. Generalnie zawzięty jest strasznie na nowe umiejętności. Najstarsza córka też taka była. W efekcie na 7 miesięcy sama wstawała w łóżeczku ......
 
To ćwiczą te nasze maluchy :) Moja ma 4,5 miesiąca. To w porównaniu do niektórych dzieciaczkow to później nabyła te umiejętność. No ale nie ma co porównywać bo każde dziecko rozwija się w swoim tempie.
 
Mój synek właśnie skończył 5mc i obraca się na boki , noga w buzi cały czas ale póki co nie przekręca się ... tak sobie myślę ,że może za mało leży na brzuszku i dlatego ?
 
reklama
Moja Ninka przedwczoraj skończyła 4 miesiące a od wczoraj przewraca się z plecków na brzuszek. Ale jak już się nauczyła to robi to cały czas tylko nie potrafi wrócić na plecki i beczy :D nie można małpki samej zostawić
 
Do góry