reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Mi pediatra powiedziala ze maluchy juz sa starsze i poprostu podac 2. Nie trzeba mieszac albo podawac naprzemiennie. Tak zrobilam i maluch nie reagowal w zaden zly sposob.
 
reklama
Hej
@Jetkaa tak bardzo mi przykro, aż brakuje słów na to co się u was dzieje...pomodlę się za was, trzymam kciuki żeby leki pomogły.

U nas bakterie w moczu pojawiły się jak mała miała 2tygodnie i wróciłyśmy z żółtaczką do szpitala gdyby nie badanie w szpitalu sama nic bym nie stwierdziła bo nie miała żadnych objawów leżałyśmy tydzień i miała antybiotyk dożylnie, do teraz wszystko odpukać jest ok.
My byliśmy tydzień temu na drugim szczepieniu 6w1, rota i pneumo zniosła to super aż mi ulżyło bo ostatnio po pneumo to dała mi popalić.

Mamusie które karmią mm jak zmieniacie mleko z 1 na 2? bo już zapomniałam jak to było przy pierwszym dziecku.
Ja przy starszej corce zmienialam stopniowo, tak zalecila pediatra i tak tez pisalo na opakowaniu mleka 2 i teraz zrobie tak samo. Czyli jesli robie 120 ml. To pierwszego dnia zmiany 3 miarki 1 i jedna miarka 2, i z każdym dniem zmniejszam ilosc 1 a zwiekszam 2 .
 
U nas niestety wyniki gorsze.. liczne bakterie i leukocyty 10-20.. jutro mamy lekarza na 8:00..

Co do mm to tez będę stopniowo podawać po 1 miarce pózniej z dnia na dzień coraz wiecej
 
U nas niestety wyniki gorsze.. liczne bakterie i leukocyty 10-20.. jutro mamy lekarza na 8:00..

Co do mm to tez będę stopniowo podawać po 1 miarce pózniej z dnia na dzień coraz wiecej
Moja mała dostała już antybiotyk i dzisiaj byłam na usg nerek, wszystko ok, lekarz mi powiedział że dzieci reagują bardzo niespecyficznie na ZUM co dziecko to inny objaw. Ale ja widzę że się zachowuje inaczej i to właśnie lekarz kazał obserwowac

Sent from my HTC Desire 10 lifestyle using Forum BabyBoom mobile app
 
W ZUM najgorsza jest forma przewlekła bo nie daje objawów a podstępnie niszczy nerki. Aż do konieczności dializ i przeszczepu. I gorzej, jeśli chorują chłopcy, niestety. Może to sugerować wady typu refluks układu moczowego i po drugim ZUM zwykle kierują na dokładne badania typu cystografia. Tego się boję.

@basia89 daj znać co tam. Może nic specjalnego ;)

@Jetkaa trzymam kciuki. Pokładam wielką nadzieję w tych lekach i w szpitalu. Co prawda z duszą na ramieniu tu zaglądam i jak długo milczysz to mam różne myśli ale widzę, że Oski to serio silny facet i jestem pełna podziwu ile w nim tej siły. Bo, że po Tobie, w to nie wątpię. Jesteś niezwykła.
 
W ZUM najgorsza jest forma przewlekła bo nie daje objawów a podstępnie niszczy nerki. Aż do konieczności dializ i przeszczepu. I gorzej, jeśli chorują chłopcy, niestety. Może to sugerować wady typu refluks układu moczowego i po drugim ZUM zwykle kierują na dokładne badania typu cystografia. Tego się boję.

@basia89 daj znać co tam. Może nic specjalnego ;)

@Jetkaa trzymam kciuki. Pokładam wielką nadzieję w tych lekach i w szpitalu. Co prawda z duszą na ramieniu tu zaglądam i jak długo milczysz to mam różne myśli ale widzę, że Oski to serio silny facet i jestem pełna podziwu ile w nim tej siły. Bo, że po Tobie, w to nie wątpię. Jesteś niezwykła.

Wystraszyłaś mnie troszkę.. a Wy co ile kontrolujecie teraz mocz?
 
Jetkaa kciuki zaciśnięte.

Zdrówka dla wszystkich maluszków życzę.

Ja dziś mojej córci marchewki dałam spróbować minę miała nie tęgą to nie była miłość do pierwszego posmarowania .Nic to może jutro jej bardziej podejdzie .
Dobrej nocy wszystkim życzę .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jetkaa kciuki zaciśnięte.

Zdrówka dla wszystkich maluszków życzę.

Ja dziś mojej córci marchewki dałam spróbować minę miała nie tęgą to nie była miłość do pierwszego posmarowania .Nic to może jutro jej bardziej podejdzie .
Dobrej nocy wszystkim życzę .
Moja pierwszego dnia zawsze nowoscia pluje a nastepnego dnia juz sie tym zajada :) wiec pewnie i marchewke pokocha xD moja nawet brokuly lubi *-*
 
Do góry